Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Chcesz stworzyć własną kartę w stylu z Homecoming? Gwent Generator przychodzi z pomocą!
Newsy

Chcesz stworzyć własną kartę w stylu z Homecoming? Gwent Generator przychodzi z pomocą!

Nowy generator kart!

Pewnie pamiętacie i być może nadal korzystacie z Gwent Card Generatora? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was zupełnie nowy generator kart do Gwinta, który pozwoli Wam zaprojektować kartę w nowych szatach z Homecoming! Jego twórcą jest dobrze znany administrator z GwentDB – jmxd i trzeba przyznać, że naprawdę się postarał!

W generatorze macie dostępne niemal wszystkie potrzebne funkcjonalności – możecie dodać umiejętność karty, tagi, nazwę, własną grafikę, siłę bazową, a także skorzystać ze specjalnych szablonów dla Artefaktów, kart specjalnych czy dowódców! Przy tych ostatnich możecie dodać nawet ich siłę w Mulliganach, a jednostkom przydzielić pancerz!

Twórca niedługo doda do generatora opcję na przydzielenie kartom ich kosztu prowizji w prawym dolnym rogu. Być może pojawi się opcja na dodanie kartom specjalnych ikon powiązanych ze słowami kluczowymi (m.in. Immune czy Order). Niestety generator nie wykrywa polskich znaków diakrytycznych (będą dodane w przyszłości) i nie możemy ustawić siły bazowej większej niż 25.

Generator znajdziecie tutaj – KLIK!

Karta stworzona w celu humorystycznym.

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Stary Wąż

  AS powinien mieć siły bazowej 60 – na dobrą wróżbę.

  • Mateusz Byliński

   Niestety generator nie obsługuje liczb większych niż 25

  • Robert Majer

   Raczej umiejętność „Po zagraniu spal się ze wstydu”

 • Master Card

  Niestety coś chyba się popsuło i w sekcji Text nie można wpisywać numerków 🙁

 • Granie Z Jajem

  hehe zajefajne 😀
  Ale w karcie Sapkowskiego powinien być jeszcze dopisek (powtórz 4 razy albo umiejętność odnawia się co wypuczona gra) 😛 :D:D:D

  Muszę to przetestować 🙂

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...