Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » CDPR przygląda się problematycznej interakcji Gernichory z Artefaktami – hotfix w drodze?
Newsy

CDPR przygląda się problematycznej interakcji Gernichory z Artefaktami – hotfix w drodze?

Niespodziewany problem

Od wczoraj możemy się cieszyć nowo wprowadzonymi dowódcami z Wojny Krwi i zmianami, jakie wprowadziła najnowsza aktualizacja. Nie wszystko jednak wyszło, tak jak deweloperzy sobie to planowali, a ściślej tłumacząc, jedna sprawa została przez nich przeoczona. Dotyczy ona Gernichory i Artefaktów. Owoc Gernichory, który tworzy nowa liderka jest nadużywany do podwójnej aktywacji Rozkazu Mistrzowskiej Włóczni oraz Tarczy z Łusek w czasie trwania tury, ponieważ Owoc jest traktowany jako zagrana jednostka. Nie trzeba chyba obszerniej tłumaczyć, jak mocna jest ta kombinacja.

Czerwoni nie są jednak obojętni wobec tego problemu. Tak Paweł Burza jak i Jason Slama poinformowali na swoich kontach w serwisie Twitter, że przyglądają się problemowi i jego naprawa nie potrwa długo. Pozostaje czekać na stosowny komunikat o wprowadzeniu hotfixa.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A