Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » CDPR przygląda się problematycznej interakcji Gernichory z Artefaktami – hotfix w drodze?
Newsy

CDPR przygląda się problematycznej interakcji Gernichory z Artefaktami – hotfix w drodze?

Niespodziewany problem

Od wczoraj możemy się cieszyć nowo wprowadzonymi dowódcami z Wojny Krwi i zmianami, jakie wprowadziła najnowsza aktualizacja. Nie wszystko jednak wyszło, tak jak deweloperzy sobie to planowali, a ściślej tłumacząc, jedna sprawa została przez nich przeoczona. Dotyczy ona Gernichory i Artefaktów. Owoc Gernichory, który tworzy nowa liderka jest nadużywany do podwójnej aktywacji Rozkazu Mistrzowskiej Włóczni oraz Tarczy z Łusek w czasie trwania tury, ponieważ Owoc jest traktowany jako zagrana jednostka. Nie trzeba chyba obszerniej tłumaczyć, jak mocna jest ta kombinacja.

Czerwoni nie są jednak obojętni wobec tego problemu. Tak Paweł Burza jak i Jason Slama poinformowali na swoich kontach w serwisie Twitter, że przyglądają się problemowi i jego naprawa nie potrwa długo. Pozostaje czekać na stosowny komunikat o wprowadzeniu hotfixa.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • RajzorPL

  ta talia z tym błędem i tak nie jest bardzo mocno silna wiec na moje może zostać

  • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

   Nie jest? No to jest dyskusyjne bo ten blad daje ci 2 pkty co ture z kazdej wloczni……Nie musze chyba wyliczac ze z kazdej wloczni w dlugiej rundzie robisz 20 pkt+ owoce+ pokrzepienie owocow. Tez myslalem ze to nie jest problem dopoki nie zobaczylem na YouTube przed chwila.

   • Irmgaard

    ale chwile, przeciez na ture jeden raz gernichora tworzy owoc ,wiec tylko raz mozesz podwojnie artefaktu uzyc wiec daje ci to +/- 3 pkt extra co ture

    • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

     To chyba wina bardziej wloczni jako artefaktu , bo zjadając pewne karty też się odnawia. Poszukaj na YouTube na kanale kondzioplayer jest filmik .

 • SaradaPlayer

  jeśli ktoś czyta komentarze to mogę dodać do artykułu że patch ma być w poniedziałek

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...