Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Beczki Premium do kupienia za skrawki – cena za jedną? 4 tysiące skrawków!
Newsy

Beczki Premium do kupienia za skrawki – cena za jedną? 4 tysiące skrawków!

Nowe beczki!

Wczorajsze doniesienia z Reddita okazały się prawdziwe! Dzisiaj koło godziny 12 ogłoszono, że do kramu Sklepa zostały dodane nowe beczki, zawierające tylko karty premium z zestawu klasycznego i „Krwawej Klątwy”! Cena za jedną taką beczułkę jest jednak horrendalna – trzeba liczyć się z wydatkiem aż 4 tysięcy fragmentów kart, aby nabyć jedną!

Beczki będą dostępne do 25 kwietnia 2019 roku do godziny 12:00.

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Andrzejv2

    Normalnie tanioszka, nic tylko brać, płacic i płakać.

  • Druhboruh

    Z drugiej strony gracze pamiętający czasy otwartej a nawet zamkniętej bety którzy nie zdecydowali się na zrobienie kart premium za skrawki kiedy było to możliwe maja ich czasem spore ilości (ja sam posiadam ponad 750 tyś). Wiec jeśli komuś zależy na ładnym wyglądzie to dlaczego nie?

  • xSikorX

    Cena duża za beczkę, ale to jest robione z myslą o graczach co mają skrawków 200k i więcej. Pozbyliśmy się nadmiaru skrawków, balans w pewnym sensie przywrócony 😛

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...