Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Baaardzo interesujący easter egg w animacji Wesołków Skurwiela (18+)
Karty Syndykat

Baaardzo interesujący easter egg w animacji Wesołków Skurwiela (18+)

Nowe karty, nowe ciekawostki!

Syndykat jest z nami już od dobrych dwóch dni. Gracze eksperymentują z nową frakcją, szukając najoptymalniejszych kombinacji kart, które utworzą grywalne talie w kształtującej się mecie. Ale nie samymi rankedami człowiek żyje, gdyż poza graniem w karty można je jeszcze oglądać!

Karty animowane w Gwincie od zawsze stały na najwyższym poziomie. Mimo braku dużej części premek dla nowych kart (te mają się pojawić w kolejnej aktualizacji) do gry zostało dodanych kilka przepięknych animacji. Są też takie, które skrywają w sobie pewne niespodzianki. Jedną z takich ilustracji premium posiadają Wesołki Skurwiela – fenomenalny koncept animacji z perspektywy nieszczęśnika, który „zgubił się” w jednej z novigradzkich alejek i jest katowany przez ludzi Juniora napawa psychodelą rodem z thrilleru… Aż tu nagle przy jednym z mrugnięć ofiary pojawia się… zobaczcie sami 🙂 Geralt lubi to!

18+ Triss Merigold Easter Egg in Whoreson’s Freak Show from gwent

Jeśli sami odkryliście jakiegoś easter egga w jednej z nowych kart – dajcie znać!

 


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • moondry

  Bardzo to jest interesująca dla tych co eksploracje Toussaint zaczynali od wizyty w Passiflorze, a inne lokacje od tamtejszych zamtuzów. Kolejny crap i kolejny dowód na to dokąd hc zmierza. Oprawa graficzna coraz bardziej oddala się od lore Universum, a przypadku co po niektórych kart jest wręcz chora psychicznie. Była ociekająca krwią Krwawa Klątwa, ale dalej statsy złe, to dali z rynsztoku Skurwiela i jemu podobnych. Ciekawe co będzie następne? Seks między kartami? Widać, że potrafią nie potrafią przyciągnąć graczy ciekawym gameplayem i szukają substytów.

  • Kashim_94

   No i o to chodzi! Takich merytorycznych i sensownych komentarzy potrzeba zdecydowanie więcej na tej stronie. Nie dość, że w temacie artykułu, to całe zagadnienie zostało przedstawione spójnie i wyczerpująco. Podsumowując, ten komentarz jest bardzo „mondry”.

  • Larry

   Prawda, że Wesołki powinni dostać nerfa, ale z resztą się nie zgodzę. W którym miejscu oprawa graficzna odbiega od lore? Które grafiki, może oprócz Skurwiela Juniora (i tak jest w ocenzurowanej wersji btw) są chore? Bardzo dobrze oddają klimat Novigradu jako niebezpiecznego i brudnego miejsca, a takie właśnie jest w lore. Napisałeś że takie działanie to kierowanie się niskim zainteresowaniem gry, ale ta frakcja była w planach już od początku homecoming. Gameplay po zbalansowaniu syndykatu moim zdaniem może być najlepszy w historii gwinta.
   A propo easter eggów to na premce żebraka widać cień przechodzącego Geralta.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...