Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Baaardzo interesujący easter egg w animacji Wesołków Skurwiela (18+)
Karty Syndykat

Baaardzo interesujący easter egg w animacji Wesołków Skurwiela (18+)

Nowe karty, nowe ciekawostki!

Syndykat jest z nami już od dobrych dwóch dni. Gracze eksperymentują z nową frakcją, szukając najoptymalniejszych kombinacji kart, które utworzą grywalne talie w kształtującej się mecie. Ale nie samymi rankedami człowiek żyje, gdyż poza graniem w karty można je jeszcze oglądać!

Karty animowane w Gwincie od zawsze stały na najwyższym poziomie. Mimo braku dużej części premek dla nowych kart (te mają się pojawić w kolejnej aktualizacji) do gry zostało dodanych kilka przepięknych animacji. Są też takie, które skrywają w sobie pewne niespodzianki. Jedną z takich ilustracji premium posiadają Wesołki Skurwiela – fenomenalny koncept animacji z perspektywy nieszczęśnika, który „zgubił się” w jednej z novigradzkich alejek i jest katowany przez ludzi Juniora napawa psychodelą rodem z thrilleru… Aż tu nagle przy jednym z mrugnięć ofiary pojawia się… zobaczcie sami 🙂 Geralt lubi to!

18+ Triss Merigold Easter Egg in Whoreson’s Freak Show from gwent

Jeśli sami odkryliście jakiegoś easter egga w jednej z nowych kart – dajcie znać!

 


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja