Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Android – ruszają zapisy do zamkniętej Bety. Dołącz!
Newsy

Android – ruszają zapisy do zamkniętej Bety. Dołącz!

Nareszcie doczekaliśmy się zapisów do zamkniętej Bety Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej! Zobacz jak dołączyć do testów!


Zamknięte Testy w systemie Android

Premiera Gwinta na pozostałych urządzeniach mobilnym nadejdzie niebawem bo 24 marca! Tymczasem studio CDP Red umożliwia graczom wypróbowanie wersji kieszonkowej już od wtorku 10 marca!

Aby dołączyć trzeba spełnić następujące kryteria:

  • posiadać darmowe konto na GOG.COM i w Google Play,
  • zarejestrować swoje zgłoszenie,
  • załapać się na jedno z miejsc, których ilość jest ograniczona i rozpatrywana według kolejności nadesłanych zgłoszeń. Kto pierwszy, ten lepszy!

Wszystkie postępy dokonane w beta testach zostaną przeniesione na połączone z załączonym zgłoszeniem konto, a co za tym idzie dostępne również na iOS i PC.


Dołącz do grona testerów!

Aby zapisać się do mobilnej bety wystarczy wejść w TEN LINK i uzupełnić kilka prostych informacji takich jak, producent telefonu, model i adres e-mail. Dziecinnie proste, prawda?

Uwaga! Adres e-mail musi być taki sam, jak użyty podczas rejestracji w Google Play!

Aby zwiększyć swoją szansę na przyjęcie do testów nie zapomnij o uprzedniej wstępnej rejestracji do aplikacji mobilnej Gwinta! Znajdziesz ją tutaj.

R E K L A M A

Zobacz również wszelkie profity które przysługują wszystkim wstępnie zarejestrowanym do wiedźmińskiej karcianki w systemie Android!


 

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do Beta-testerów w systemie Android spiesz się, nim zabraknie miejsc! Dajcie znać w komentarzach, czy załapaliście się do wstępnych badań!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

 

 

 

 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja