Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Aktualizacja kart z zestawu startowego – CDPR reaguje na opinie graczy i wprowadza zmiany w zasadach przyznawania kart!
Newsy

Aktualizacja kart z zestawu startowego – CDPR reaguje na opinie graczy i wprowadza zmiany w zasadach przyznawania kart!

Szybka reakcja

Wczoraj rozpoczął się Sezon Magii, a wraz z nim wypuszczona została aktualizacja, która wprowadziła szereg zmian w kolekcjach startowych. Wszystkie konta, których użytkownicy nie rozegrali więcej niż 1 grę multiplayer po Homecoming otrzymały nowe karty startowe. Jak się okazało, graczom się to nie spodobało, czego wynikiem były posty na Reddicie krytykujące kryteria otrzymania nowych kart startowych, gdyż wielu początkujących ma już na liczniku kilkanaście gier online, a zakładanie nowego konta by dostać pakiet kart im się nie uśmiecha. Poza tym w mediach społecznościowych można było dostrzec posty, których autorzy skarżyli się na buga uniemożliwiającego zniszczenie nadmiarowych kart z „młynka”.

Na szczęście bardzo szybko zareagowano na głosy niezadowolenia. Paweł Burza odniósł się do całej sytuacji w poście na forum. Wynika z niego, że:

  • Zespół GWINTA przejrzy wszystkie konta, które zostały założone w becie, ale ich licznik gier online po HC wynosi 0 i zmieni stare kolekcje startowe na nowe (w ten weekend, do 3 czerwca 2019),
  • Zespół GWINTA przejrzy wszystkie konta, które zostały założone po becie, ale nie posiadają maksymalnej ilości egzemplarzy którejś z nowych kart startowych i doda brakujące karty (bez względu na liczbę rozegranych gier online, przyszły tydzień)
  • Zespół GWINTA przejrzy wszystkie konta, które zostały założone po becie, ale posiadają większą niż maksymalną ilość egzemplarzy którejś z nowych kart startowych i zniszczy nadmiarowe karty (bez względu na liczbę rozegranych gier online, przyszły tydzień).

Na koniec Paweł Burza przekazał, że rozwiązanie problemu może nie jest idealne, ale ciężko było znaleźć Czerwonym uczciwszą drogę rozwikłania tej sytuacji.

Źródło: Oficjalne forum GWINTA


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja