Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » 50% więcej doświadczenia za grę w Gwinta do 2 stycznia!
Newsy

50% więcej doświadczenia za grę w Gwinta do 2 stycznia!

Dodatkowy exp!

Dzisiaj deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie specjalnego eventu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do 2 stycznia możemy liczyć na 50% więcej punktów doświadczenia za grę we wszystkich trybach Gwinta! To najlepsza okazja, aby wbić kolejne poziomy prestiżu, więc do roboty!

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Henryk Kwiatek

  Ruch maly, kaska nie płynie. A to już tylko pył do premium, a to 2x doświadczenie.

  • Seavro

   A to głupie pierd… ludzi. Jednym słowem, standardowo.

   • Henryk Kwiatek

    Chciałbym, jeśli możesz bez obrażania i wulgaryzmow, tak zdeczka merytorycznie zachęcić mnie do nowej odsłony Gwinta. Wiesz może ja jeszcze tego nie widzę.

    • Seavro

     Pierdzielenie, nie jest wulgaryzmem. A co do przekonywania… Tylko po co? I tak na wszystko stwierdzisz „ale to mi się nie podoba, ale to jest słabe”. I szanuję to. Subiektywna opinia. Nie wszystkim musi się podobać. Mi chodzi tylko o jedno. Skoro twierdzicie, że Gwint umiera, to dajcie mu umrzeć w spokoju. Takie ciągłe powtarzanie tego samego nic nie zmieni, uwierzcie. Jak już chcecie narzekać, to może konstruktywnie? Na przykład Freedy potrafił wskazać wady gwinta i rzucić parę propozycji, jak je naprawić. A komentujący potrafią tylko „Gwint umarł” i „Wróćcie do starego gwinta”. No sorry, ale równie dobrze moglibyście nie pisać nic.

     • Kaczor79

      O fanboj HCeta, guru, dyktatorek i tutaj się znalazł, kolego nie mów co i ile mamy mówić. Czy masz może jakieś boskie prawo by decydować co i kto ma pisać, jak myśleć, co mówić? Będziemy pisać tyle i jak długo chcemy, czy to Ci się podoba czy nie. A jakbyś kolego miał na myśli w pierwszym poście pierdzielenie napisać to byś napisał chodziło o czym oczywiście wiesz o co innego, więc idź i powiedz sobie taki wulgaryzm na ulicy do mnie lub choćby do kogoś o głowę wyższego od siebie wtedy zobaczę jak łatwo Ci idzie opluwanie ludzi, tylko za to, że mają inne przekonania czy zdanie niż jedyne i wspaniałe Twoje.

     • Villen

      Ciut się wtrącę i przypomnę tylko, że zupełnie ludzkim prawem jednak paru rzeczy nie wolno pisać (tak, również Tobie:P;) Np. nie wolno działać na niczyją szkodę (również spółki jako osoby prawnej). Tymczasem niektóre kłamliwe głupoty spokojnie pod takie działanie podchodzą…

     • Henryk Kwiatek

      Skąd wiesz co stwierdzę, a druga sprawa to dlaczego wkładasz mi w usta jakieś wypowiedzi osób trzecich, nigdzie nie powiedziałem o śmierci Gwinta. To ja Ciebie poprosiłem o jakieś merytoryczne objaśnienia, a Ty ciągle swoje. Że nie warto, że tylko narzekania, że bez chęci naprawy. Proszę zacznij merytoryczna dyskusje i wskaż trzy mocne strony nowego Gwinta. Coś co mogło mi umknąć, albo to co jest lepsze w stosunku do bety. Kosmetyka się nie liczy. Chodzi mi co jest lepiej w stosunku do starego Gwinta.

     • Seavro

      Prowizja i system tworzenia talii. Brak szpiegów CA/Ciekawsze mechaniki, by uzyskać CA. Brak łańcuszków z bety. Balans gry. W tej chwili w Tier 1 mamy talie 3 frakcji. Jak dla mnie jest to naprawdę dobry wynik, a w wysokim Tier 2 nie brakuje ciekawych/mocnych talii dla innych frakcji. Jakakolwiek próba rozwiązania problemu coina.5 punktów i mulligan na pewno jest lepsze niż nic. Większe skupienie się na kontroli. Dla mnie to plus, bo ileż można patrzeć na te pasjansowe decki z bety. A nie oznacza to, że decki niekontrolne nie istnieją, bo w takim Tier 1 są decki obu typów. To tak na szybko. Może się nie zgodzisz, ale ja nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywać.

     • Henryk Kwiatek

      I widzisz, możemy sobie fajnie pogadać. Tworzenie tali jest ciekawsze napewno, coin tak ma znaczną poprawę w stosunku do poprzedniego rozwiązania. Z większością się zgadzam.

     • Henryk Kwiatek

      No i dzięki za wypunktowanie dobrych stron, teraz lepiej to widzę i łatwiej mi jest docenić co mam, na balans wogóle nie zwróciłem uwagi, być może dla tego, że działa i nie widać problemów z nim.

  • Mateusz Suchar

   Co mają hajsy do większego expa? No i DUH, Redzi chcą zarabiać na gwincie, szok

   • Seavro

    No nie mają nic… Ale o martwym gwincie itd. trzeba napisać zawsze i wszędzie.

    • KFR

     kiedy dziwi Cię, że w serwisie o gwincie piszą o gwincie

     • Seavro

      Naprawdę trzeba to tłumaczyć? Ok. Ludzie, którym podoba się gwint, nie muszą, co 5 minut wyskakiwać i pisać wszędzie, ze gwint jest super. Jednak ludzie, którym gwint nie odpowiada, chyba nie mają nic innego do roboty, bo gdzie nie spojrzeć, muszą napisać swoje szablonowe „Gwint umarł”. Dla mnie umarł Fallout, ale zamiast wypisywac o tym wszędzie, znalazłem sobie inną grę i świetnie się bawię. Naprawdę, polecam.

     • Tomasz Brzęczyszczykiewicz

      Wiesz cos w tym jest, bo duzo graczy PS4 po premierze Homecoming w grudniu nazwalo te gre HC76 😉 Pewnei z nudow bo nie mogli grac przez tydzien przez bugi w grze

   • Henryk Kwiatek

    To ma do tego że wcześniejszą opcja ze skrawkami mi się podobala i była ok. A jakby napływali nowi gracze kupujący beczki, nie trzebaby było kombinować ze zmianami, bo kasa by się zgadzała, a tak to my płacimy za pośpiech i bubel CDPR.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...