Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Wyciekły ramki za sezony rankingowe! Nowy awatar będzie do zdobycia w sierpniu!
Newsy

Wyciekły ramki za sezony rankingowe! Nowy awatar będzie do zdobycia w sierpniu!

Nowe ramki i tytuły?

Dzisiaj na Reddicie użytkownik o nazwie SockBlast opublikował zrzut ekranu, który pokazuje nam ramki, tytuły, a nawet jeden nowy awatar, które będziemy mogli zdobyć za walkę w przyszłych sezonach rankingowych. Wszystko macie na poniższej grafice:

Ramki i tytuły po lewej będziemy mogli zdobyć za walkę w Sezonie Kota (Październik), zaś te po prawej w Sezonie Miłości (Luty). Na awatar Saskii poczekamy najkrócej, bo już w sierpniu ma powrócić Sezon Drakonidów, a wraz z nim do zdobycia powinna być właśnie ta postać.

Źródło: Reddit


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Henryk Kwiatek

  Wyciek kontrolowany. Dziwne że juz znane są plany do stycznia, a porządnie znerfic kart w maju nie potrafią. Dla mnie próba przesunięcia ciężaru patcha w inną stronę.

 • adamjablonski

  Avatary są ok, ale mnogość ramek i tytułów – normalnie jak skiny w fortnite

  • Grillowana Kiełbasa

   Co do ramek i tytułów jest ok moim zdaniem

 • Grillowana Kiełbasa

  Co do sezonu miłości to bardziej mi się podoba ramka z top 1000 niżeli top 100 ale tytuł karmazynowego mściciela wygrywa

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...