Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Dwa screeny z nadchodzącego wydarzenia Halloween w Gwincie! Cukierek, albo psikus!
Newsy

Dwa screeny z nadchodzącego wydarzenia Halloween w Gwincie! Cukierek, albo psikus!

Event Halloween!

Po ostatnim, genialnym evencie z początku października – Mahakam Ale Festival, czekamy z niecierpliwością na kolejne. To, że Halloween jest ku temu wręcz wymarzoną okazją, wiemy wszyscy. Niemal każdy twórca gier online przygotował coś specjalnego na ten okres. Nie mogłoby być inaczej z Czerwonymi.


Menu wydarzenia

Choć jakość słaba, to widziemy, że podobnie jak przy ostatnim wydarzeniu dostaniemy trzy zadania w dwóch wersjach – tryb standardowy, służący do poznania mechanik i dobrej zabawy, oraz tryb ekspercki, który sam w sobie powinien stanowić wyzwanie.

Z pewnością po zakończeniu wyzwania w dwóch trybach będziemy mogli liczyć na zestaw fantastycznych nagród. Tym razem nie będzie to Odrin. Więc kto?


Screen z gry

Widzimy dwóch specjalnych przywódców, z czego jednego z nich znamy, ponieważ jest jedną z nowych kart, które wejdą do gry wraz z nadchodzącą aktualizacją. Czyżby drugi przywódca, czy raczej przywódczyni była jedna z 2 jeszcze nieodkrytych kart?

Oczywiście poza znanymi kartami, które mają zmienione mechaniki, pasujące do zaplanowanego wydarzenia, są również i nowe. Podobnie jak w przypadku Mahakam Ale Festival, z pewnością zostaną wykorzystane w pakietach nowych kart dodawanych do gry wraz z aktualizacjami!


Okiem Karczmarza

Ostatnie wydarzenie wywaliło mnie z butów. Mam nadzieję, że Halloween sprosta oczekiwaniom, które poszybowały w górę dzięki pieczołowitości włożonej w powstanie Mahakam ALe Fest. Ma być ciekawie, zabawnie i trudniej! Tego chcemy!

R E K L A M A

Ps. nawiązanie w tytule drugiego zadania do genialnego covera „Gunsów” już nastraja mnie do pozytywnych skojarzeń!


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Suharek123

  JA CHCE AWATARA REGISA ALBO DETTLAFFA. DADZO GO NI MA BATA.

  • speedor123

   Jak już to Regisa ale Dettlafa według mnie nie ma opcji żeby dali

 • Jan Kozłowski

  Czyżby screeny ode mnie 🙂 są w lepszej jakości ale miałem tylko te. Pojawiły sie one w 3 odcinku roud of gwent

 • Konbar

  Nawet da się odczytać, tutaj macie opis wydarzenia w oryginale i przetłumaczone:
  ENG
  Elven tradidtion holds on Saovine’s Eve the dead crawl out of their graves and demand food. The Toussaints do not belive in such superstitions – yet this year they were about to see the legends certain a grain of truth.
  PL
  Elfia tradycja utrzymuje, że w wieczór Saovine (http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Saovine ) umarli wypełzają ze swych grobów i żądają jedzenia. Mieszkańcy Toussaint nie wierzą w te zabobony – jednak tego roku mają zobaczyć, że w legendach jest pewne ziarno prawdy.

 • Darkes PL

  Myślę że dadzą guślarza

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...