Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Topdeck kończy działalność!
Newsy

Topdeck kończy działalność!

Coś się kończy…

…ale czy coś nowego się zacznie? Trzy godziny temu, popularny streamer Gwinta (jeśli nie najpopularniejszy) Swim, ogłosił na Reddicie, że działalność powołanej przez niego do życia 17 miesięcy temu społeczności graczy Topdeck (jeszcze jako Gwentelmeni) została zakończona.

Powodem tej decyzji jest obranie innych dróg przez wielu członków Topdeck i brak czasu na tworzenie artykułów na stronie, która została założona dość niedawno. Sama strona zostanie zamknięta. Nie wiadomo, czy pozostanie ona w sieci jako archiwum, czy zostanie całkowicie usunięta z sieci.

Nie oznacza to całkowitego i ostatecznego odcięcia się od Gwinta samych członków Topdeck – nadal będą oni prowadzić swoje transmisje na Twitchu.

Ostatnie GWENT Talkshow, które odbędzie się z inicjatywy Topdeck wydarzy się 24 maja, a gościem będzie sam Paweł Burza, który opowie o majowym patchu balansującym i pracach nad Homecoming! Swim w swoim wpisie poinformował także, że obecnie pracuje nad specjalnym turniejem Korathi Heatwave Cup.

 

Oryginalny wpis Swima na Reddicie:

Topdeck is splitting up from gwent

 


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Irmgaard

  niestety ta decyzja dowodzi tylko faktu ,ze niestety gwint upadl juz tak nisko ,ze nizej juz sie nie da ;/ mam nadzieje, ze redzi zrobia cos porzadnego w aktualizacji majowej i homecomingu, bo inaczej cienko widze ta gre

 • Ś.vięta

  Czego można było się spodziewać…
  Nie podoba mi się to, że gwint powoli zmierza w stronę HS. Po redach spodziewałam się więcej niż zmierzanie co chwila w stronę konkurencji.
  Gra miała najdroższą reklamę na E3 a redzi tak ją niszczą, przykre. Głęboko wierzę w to, że aktualizacja majowa poprawi i podniesie tę grę bo inaczej może być ciężko z jej przyszłością.

  • Robert Majer

   Aktualizacja majowa będzie jedynie balansem-kosmetyką, żeby się graczom gwint mniej znudził. Namieszają w mecie, żeby poleciał pozorny powiew świeżości. Na pewno niczego nie podniesie. Istotny będzie homecoming. Pytanie, ilu graczy do tego dotrwa?
   Sprawa TD… smutne, ale raczej spodziewane. Ciekawe jak długo Swim jeszcze wytrwa w grze.

   • Ś.vięta

    Pewnie niewielu. Coraz większa ilość graczy odchodzi lub robi sobie przerwę od gwinta. Ta druga grupa zapowiada, że ma zamiar wrócić po wyjściu gry z bety, ale będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa jaką dadzą Gwintowi.
    Zobaczymy, może gwint umiera po to, żeby później się odrodzić.
    Ja będę grać w gwinta przez okres „suszy”, żeby uzbierać karty.

 • Piotr Żółtowski (Piter432)

  XD

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...