Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Termin startu Pro Ladder zostaje przesunięty!
Esport

Termin startu Pro Ladder zostaje przesunięty!

Nowa data startu rankingu Pro Ladder

Przed chwilą pojawiła się informacja, że oficjalny start Pro Ladder zostanie przesunięty, pomimo zapowiedzi podczas Gamescom, iż start nowego rankingu nastąpi 01.09.2017. Czerwoni napisali w oświadczeniu, że potrzebują dodatkowego czasu, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na zaimplementowanie systemu MMR w ramach Pro Ladder, który ma odzwierciedlać naszą pozycję w rankingu, a który jak pamiętacie został zmieniony.

Co więcej, autorzy mocno przyglądają się najnowszej aktualizacji, która być może będzie wymagała poprawek pod względem balansu. Przesunięcie startu nowego trybu, pozwoli na ewentualne zmiany, tak aby pierwsze doświadczenia z rankingiem Pro Ladder przebiegły możliwie bezproblemowo.

Nie podano nawet przybliżonej daty startu Pro Ladder, ale wspomniano, że wszystko powinno być gotowe w ciągu kilku następnych dni.


Okiem Karczmarza

Wiem, że nikt nie lubi przesunięć, ale wierzę, że warto poczekać, aby nowy system działał niezawodnie. W końcu mówimy o rankingu przeznaczonym dla tych, którzy chcą grać na serio w Gwinta. Kilka dni, to żaden problem, liczę, że Czerwoni dobrze je wykorzystają.

Link do oficjalnego komunikatu.

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Stary Wąż

  Talia scoia’tael rządzi

 • Mateusz Byliński

  Nerf Wiedzącego i Stammelforda incoming.

 • czsk

  Oby dali jeszcze kilka refundów tak żeby jeszcze trochę pyłu nastukać.

 • Karol Janyst

  Szczerze to nie to nie dziwi. Jest niepisana zasad, żeby niczego nie wrzucać na produkcje w piątek przed weekendem. Większość takich releasów kończy się epickim weekendowym fuckupem zgodnie z prawami Murphyego. 😉

 • Jans3

  Zabawnie, właśnie pojawił się bug: zagrałem w rankingu z przeciwnikiem o 5 poziomów wyższym. Po wygranej nie dostałem punktów rankingu, tylko ekran ładowania Pro Ladder…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...