Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » RED Tracker – dzięki niemu możemy śledzić posty Redów na oficjalnym forum!
Newsy

RED Tracker – dzięki niemu możemy śledzić posty Redów na oficjalnym forum!

Nowa funkcjonalność oficjalnego forum

Pojawiła się nowa użyteczność na oficjalnym forum – RED Tracker, to opcja, która pozwala śledzić wszystkie wypowiedzi i odpowiedzi pracowników CDPR na oficjalnym forum. Wyniki wyszukiwania będą ustawione w kolejności chronologicznej.

Dzięki temu, nie będziemy musieli przeszukiwać wszystkich wątków, wystarczy kliknąć i dostajemy przejrzystą listę wyników. Nie muszę chyba przekonywać, że w czasie, gdy cały czas szukamy informacji o Homecoming, to ta opcja jest niezwykle użyteczna 🙂


Oficjalna informacja

„Przedstawiamy pierwszą nową funkcję naszego oficjalnego forum — RED Tracker!

Nasze forum jest dla nas drugim domem i chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie. Z uwagą czytamy Wasze opinie i zauważyliśmy, że brakuje Wam prostego sposobu na śledzenie wszystkich postów pracowników CD PROJEKT RED na forum. RED Tracker pokazuje wszystkie posty REDów w ramach forum danej serii, w kolejności chronologicznej. Nie musicie już przeszukiwać każdego tematu po kolei, żeby znaleźć interesujące Was informacje. Poszukiwanie porów właśnie stało się łatwiejsze! 😉

Jak podoba Wam się RED Tracker? Jakie inne funkcje chcielibyście zobaczyć na naszym forum? Dajcie nam znać w komentarzach!”


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...