Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Ranking liderów według GwentUp Big Data!
Karty Poradniki

Ranking liderów według GwentUp Big Data!

GwentUp Big Data

Gwentup to tracker do gry, który poza pomocą graczom zbiera statystyki, które panowie obrabiają i przedstawiają społeczności graczy jako bardzo wymierne rankingi, które idealnie ilustrują obecną metę. Recenzję GwentUp znajdziecie tutaj, a tymczasem przejdźmy do rankingu liderów.


Jak czytać wykresy?

 • Popularność oznacza, ile % grających wybrało danego lidera, w badanym okresie czasu, na wskazanym poziomie MMR.
 • Win rate oznacza, ile % meczy zostało wygranych za pomocą danego lidera, w badanym okresie czasu, na wskazanym poziomie MMR.
 • Badany okres: 19-25.06.2017
 • Próba: ~500 tys. meczów rankingowych
 • Wyniki są podawane w grupie < 3 tys. MMR i > 3 tys. MMR

Ranking liderów z wskaźnikiem popularności i win ratio!

Badania GwentUp potwierdzają nasze przypuszczenia i ustalaną przez nas aktualną metę! Zobaczcie jakie talie obecnie królują na ladderze!

Tier 1 – wskaźnik 50%+ na 3K MMR


Tier 2 ~ 50% WR na 3K MMR


Tier 3 – pretendenci do 50% WR na 3K MMR


Tier 4 – 40%-45% WR na 3K MMR


Tier 5 – <40% WR na 3K MMR


Okiem Karczmarza

To zestawienie nie może zaskakiwać. Skellige na Topornikach pod Cracha i Morkvarga zabija wszystko. Nawiązuje z nim walkę Pogodynka Potoworów. Następnie mamy dwa setupy, które są bardzo blisko, ale nie znajdują się w koronie, czyli Król Bran pod discard oraz Pożerka.

W kolejnym progu schodzimy poniżej 50% WR, gdzie ewidentnie widać mocną pozycję Królestw Północy – Foltest na maszynach z Baronem lub bez i Henselt pod Rębaczy. Pomiędzy nimi dumnie stoi Pani Brookilonu z archetypem pod karty specjalne – Spellatael. Po tych trzech taliach mamy sporą przerwę i przechodzimy do kolejnego tieru, w którym jest dosyć tłoczno.

Znajdziemy tutaj całą plejadę Wiewiórek – Mulligan i Krasnoludy. Również Nilfgaard, który na Janie stara się pozbierać po nerfie. Co ciekawe, Odkrywanie pod Morvrana ma słabsze wyniki a jest pozycjonowane zdecydowanie wyżej w mecie, zwłaszcza po rajdzie Lifecoacha na Top1 za pomocą Odkrywania.

Na szarym końcu, w oślej ławce siedzi samotnie Cesarz Emhyr, który ma 37% WR! Totalny dramat i zdecydowanie Czerwoni powinni się tym zająć.

R E K L A M A

Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • gderciol

  Nie myślałem, że Emhyr jest teraz aż tak słaby O.o Na szczęście w porę przesiadłem się na Cracha – teraz mogę w spokoju masakrować przeciwników – Cracha, an Craitea, Skellige

  • Mateusz Suchar

   Jestem pewien, że jesteś bardzo miłą osobą

   • gderciol

    Eh?

 • tatunio 1979

  kolejny no skill

 • Ber Berys

  Zdecydowanie Pan Ostry musi zatrudnić lobbystów, bo się wyspiarze za bardzo panoszą.

 • Sikorek

  Jak mogę czytać tiery? Są one uzależnione od MMR? Jest gdzieś jakieś inf na ten temat?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...