Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Prezes CDP o Gwincie – „…Musimy mieć plan na lata do przodu. Będziemy go cały czas rozwijać!”
Newsy

Prezes CDP o Gwincie – „…Musimy mieć plan na lata do przodu. Będziemy go cały czas rozwijać!”

Adam Kiciński, prezes CDP o Gwincie

Podziękowania dla Cerro, za podrzucenie informacji!

Kika dni temu pojawił się wywiad z prezesem CDP – Adamem Kicińskim, który opowiedział o przyszłości Gwinta i planach z nim związanych. Nawiązał również do kampanii single player, o której wszystkiego dowiecie się z tego podsumowania.

Skupiając się na najważniejszych, z naszego punktu widzenia kwestiach:

 • Gwint jest dopiero na początku swojej drogi. Na dziś testujemy samą grę, a w planach mamy całą masę nowych rozwiązań, ponieważ chcemy aby Gwint żył i zachęcał codziennie do grania. Z czasem ma stać się serwisem.
 • W nawiązaniu do nowych frakcji, nowych kart, kampanii single player, wprowadzenia wydarzeń w grze, nowego trybu gry – pewne rzeczy pojawią się jeszcze w tym roku, reszta pojawi się w przyszłym roku.
 • Gwint to jest serwis, musimy mieć plan na lata do przodu i będziemy go cały czas rozwijać!
 • Wyjaśnia powiązanie pomiędzy GOG a CDP Red.


Okiem Karczmarza

Osobiście myślałem, że coś się prezesowi „wymsknie” ale jednak, widać pełne opanowanie i wiedzę o tym, co chce się powiedzieć, a nie o tym, co się wie. Mimo to, dla mnie najważniejszą kwestią jest ten plan związany z grą, ponieważ oznacza, że Gwint nie jest testem, tylko ważnym produktem, który jest budowany długofalowo.

Liczę, że część nowości, o których już wcześniej informowałem, a które potwierdził Adam Kiciński pojawi się jeszcze w tym roku. No i najważniejsze, na dniach powinno pojawić się pierwsze wydarzenie w Gwincie związane z Oktober Fest, czyli Mahakam Ale Festival!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Kuba Alive Paszek

  a juz myslalem ze to info kiedy wychodzi kampania.. :v

 • Krzysztof Falkowski

  Mnie ostatnie zmiany nie zachęciły do grania, zwłaszcza odzłocenie złotych kart. Początkowo myślałem że po prostu nie ogarniam do końca nowej mechaniki ale po kilkudziesięciu rozgrywkach i wbiciu 3k+ mmr dalej brakuje starych zasad i od kilku dni zrobiłem sobie przerwę.

  • Promyk

   Po części się z tobą zgadzam odzłocenie złotych kart na wszystkie efekty jest słabe. Podobało mi się rozwiązanie z zamkniętej bety gdzie mogłem pozbyć się złotej karty przeciwnika swoją np iorwethem, a nie że wystarcza mi jakiś tam piorun alzura. Myślę jednak, że część brązowych i srebrnych kart powinna móc wpływać na złote lub działać na nie ze słabszym efektem .

   • Krzysztof Falkowski

    Niestety chyba nie ma co liczyć na powrót rozwiązań z closed bety

 • Kamil Kondysiak

  Informacje przedstawione na filmiku są całkiem ciekawe, chociaż nie oszukujmy się- jest to bardzo ogólne i nie znajdziemy tam żadnych fajerwerków. Odnosząc się do ostatniej wielkiej aktualizacji czyli zmiana złotych kart to mechanika ta została zrujnowana i nie sądzę aby jeszcze kiedyś powróciła a szkoda. Zwiększenie siły brązów i znerfienie goldów? Na moje wcześniejsze rozwiązanie było lepsze, co nie zmienia faktu, że wciąż ta gra jest dobrze zrobiona. Brakuje wciąż jeszcze balansu, ale już jest lepiej jak było i talii grywalnych jest dużo więcej niż w poprzednich aktualizacjach. Mam nadzieję, że gwint pójdzie w dobrą stronę, bo na razie oceniałbym to na 6/10 (1- cofanie się gry, 5-gra const. 10- gra jest rozwijana). Jest kilka zmian na lepsze ale w tym samym czasie robią również zmiany, które są chybione i cofają grę w rozwoju. Dałbym 5/10 ale w stosunku do pierwowzoru zrobili jakiś progres.

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...