Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pojedynek Frakcji – Nilfgaard vs Królestwa Północy
Newsy

Pojedynek Frakcji – Nilfgaard vs Królestwa Północy

Pojedynek Frakcji

Rozpoczął się kolejny Pojedynek Frakcji! Tym razem naprzeciw siebie stanie Nilfgaard i Królestwa Północy. Przygotujcie się na wzmożone występowanie talii pod zwierzchnictwem herosów tych frakcji na potyczkach i rozgrywkach rankingowych!

Warto wspomnieć o małej zmianie we frakcyjnym tygodniu beczek premium, który rozpocznie się po evencie. Oto notka, która została zawarta w oficjalnym newsie na stronie Playgwent:

„Dodatkowo, po zakończeniu Pojedynku Frakcji odbędzie się Frakcyjny Tydzień Beczek. Tym razem wszystkie karty spośród trzech ostatnich do wyboru będą należeć do zwycięskiej frakcji, natomiast przegrani dostaną gwarantowaną animowaną kartkę wśród czterech pierwszych. Frakcyjny Tydzień Beczek rozpocznie się w południe 27 czerwca (środa) i będzie trwał do południa w poniedziałek 2 lipca. Ta oferta dotyczy wszystkich graczy, niezależnie od tego czy brali udział w Pojedynku Frakcji oraz po której stronie się opowiedzieli.”

 

Oto tabelka z nagrodami:

Niech zwycięży lepszy!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...