Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pierwsze informacje o Homecoming poznamy już na początku lipca!
Newsy

Pierwsze informacje o Homecoming poznamy już na początku lipca!

Informacje z telekonferencji CD Projektu!

CD Projekt RED co kwartał organizuje konferencje podsumowującą dany okres pod względem biznesowym. Dowiedzieliśmy się nieco na temat Cyberpunka 2077, który jest głównym produktem, nad którym pracują Czerwoni. Ale to nie wszystko, ponieważ twórcy ujawnili pewne informacje o projekcie Homecoming:

„Komunikacja w sprawie +Homecoming+ (dużej, zapowiadanej aktualizacji – PAP) gry +Gwint+ zacznie się na początku lipca. +Homecoming+ z E3 nie ma nic wspólnego” – powiedział prezes Adam Kiciński.

Źródło: Biznes.pap.pl

Z wypowiedzi prezesa Adama Kicińskiego wynika, że cykl informowania o Homecoming rozpocznie się już w okresie wakacyjnym!

Ponadto, bardzo możliwe, że CD Projekt RED zaprezentuję Wojnę Krwi (kampanię RPG dla jednego gracza, która ma mieć swoją premierę wraz/po ukończeniu projektu Homecoming) na E3:

CD Projekt będzie uczestniczył w targach branży komputerowej E3 w Los Angeles, które odbędą się w dniach 12-14 czerwca. Według wcześniejszych informacji, zamieszczonych na stronie targów, CD Projekt miałby prezentować na targach grę typu roleplaying game przeznaczoną na komputery osobiste (PC) oraz konsole PS4 i Xbox One. Obecnie strona E3 nie zawiera już tej informacji.

Na pytanie, czy spółka pracuje w tej chwili nad inną grą typu roleplaying game niż „Cyberpunk 2077”, prezes Kiciński podał, że studio traktuje dodatek do gry „Gwint”, „Thronebreaker”, jako roleplaying game. Roleplaying game to gra komputerowa oparta na narracji, w której gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci.

Źródło: Biznes.pap.pl

Co do daty premiery Wojny Krwi, przedstawiciele firmy jasno zaznaczyli, że premiera dodatku do Gwinta jest planowana na czwarty kwartał 2018 roku.

R E K L A M A

Okiem Beletrysty

Cóż, czeka nas intensywne lato! Ciekawi mnie tylko, w jakiej formie deweloperzy będą chcieli informować nas o postępach w „powrocie do domu”. Czekamy na więcej informacji – ja już nie mogę się doczekać!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • neo0210

    Na dzis RNG -Serdecznie odradzam.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...