Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Piękny materiał na 10-lecie Wiedźmina! Co więcej, mocny akcent Gwinta i zapowiedź zmian Kejrana ^^
Newsy

Piękny materiał na 10-lecie Wiedźmina! Co więcej, mocny akcent Gwinta i zapowiedź zmian Kejrana ^^

To już 10 lat!

Wiedźmin to klasa sama w sobie i każdy fan rozgrywki komputerowej z pewnością słyszał o tej produkcji. W Polsce to niemal kultowa pozycja i nie dosyć, że gra broni się sama, to pierwszy raz dała możliwość przeniesienia się do magicznego świata wszystkim fanom prozy Sapkowskiego.

Warto pamiętać, że pierwsza odsłona Wiedźmina wyszła w 2007 roku i ta okrągła rocznica była inspiracją do fantastycznego filmu, który Czerwoni przygotowali na tę okazję. Jeśli jakimś cudem wam to umknęło, to musicie koniecznie zobaczyć ten materiał!


Aktualizacja

Haha! Spadłem z krzesła, ponieważ pojawił się fanowski filmik, który przedstawia reakcję Lugosa Szalonego na 10-tą rocznicę! Musicie to zobaczyć 🙂


A jest co oglądać, bo przez chwilę poczułem się gościem pewnej karczmy w Toussaint… Zobaczyć starych znajomych w nietypowej odsłonie? Bezcenne. Piękny i nostalgiczny materiał, w którym nie zabrakło Gwinta!

Wersja EN


Wiedźmin Gwintem stoi!

W takim materiale nie mogło zabraknąć odniesień do Gwinta, co jest jasnym sygnałem, że ta produkcja jest bardzo istotna w portfolio dewelopera. W pewnym momencie zobaczymy Jaskra i Zoltana grających w Gwinta. I co bardziej spostrzegawczy gracze zauważą, że nadchodzi zmiana Kejrana!

Otóż, będzie miał 17 siły w złocie! 😉

R E K L A M A

Warto podkreślić, że sam Geralt mówi o Gwincie, co ma jeszcze raz uświadomić widzom, że i oni mogą zasiąść za stołem!

Jak zwykle, przy takich produkcjach Czerwoni nie popełniają błędów. Film jest świetny i bardzo za niego dziękuję, albowiem po tylu latach mam wrażenie, że przespałem niejedną noc w Karczmie z Geraltem, Jaskrem i wesołą kompaniją!

Dzięki CDPR!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Dariusz Olejnik

    Wprost uwielbiam to uniwersum. ^^

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...