Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #86 – gracz Scoia znalazł wyśmienitą kontrę na Nilfgaardzki Handbuff! Emhyrzy go nienawidzą! [ZOBACZ JAK!]
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #86 – gracz Scoia znalazł wyśmienitą kontrę na Nilfgaardzki Handbuff! Emhyrzy go nienawidzą! [ZOBACZ JAK!]

Pewnego razu w Gwincie

Handbuff nie jest już tak popularny jak jeszcze miesiąc temu, ale nadal pozostaje jedną z silniejszych talii w obecnej mecie (opis talii – KLIK!). Jak się okazuje, jest sposób, aby podnieść swoje szanse z tym archetypem bez konieczności grania talią kontrolną. Zaprezentował go Sycrel1991, który z pewnością zaszokował przeciwnika! Trochę się przypomina Morenn z przed nerfa, kiedy mogła zniszczyć niektóre silne karty przed odpaleniem się ich umiejętności!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!

Super Satisfying Way To Counter Emhyr Handbuff from gwent

Zobacz także: Przyjemna talia Reliktów! [Opis]


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Ishiro

  Mógłbym to oglądać bez końca. 😀

 • Zbieram na diamentowy przycisk

  też tak gościa rozwaliłem 😀

 • Strzelec Bartek

  Zaraz Redzi ją znerfią 😀

 • dziuga

  mógł płotkę wzmocnić

  • Nitras95

   W tej talii nie gra się Assirą, więc nic by to nie dało. Jeśli Emhyr nie cofnie wzmocnionej karty to reszta gry rozsypie się.

Discord Gwint24

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...