Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #71, czyli anihilacja Nekkerów przez JJ’a na GWENT Openie!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #71, czyli anihilacja Nekkerów przez JJ’a na GWENT Openie!

Pewnego razu w Gwincie

Za nami intensywne ćwierćfinały GWENT Open #3 (wszystkie informacje o turnieju znajdziecie tutaj). Działo się dużo, ale o tym szczegółowo opowiem w relacji z 1 dnia turnieju.

W dzisiejszym odcinku Pewnego razu w Gwincie przedstawię najlepszą akcję ze wczorajszych ćwierćfinałów Opena, konkretnie w meczu JJ’a z Kolemoenem (jeśli popełniłem błąd w odmianie ich nicków to przepraszam).

Co się dokładnie stało? Przy wyniku 2-1 dla Kolemoena (któremu została tylko talia na Królowej Krabopająków ) JJ pozostawił sobie 2 talie techowane (tech – karty, które są przygotowane specjalnie na jakiś matchup, aby zwiększyć szanse na zwycięstwo z talią, na którą się techujemy) specjalnie na Pożeranie. Co tu dużo pisać – Kaganiec i Figurka skutecznie uniemożliwiły Kolemoenowi zwycięstwo w dwóch pozostałych meczach. Benjamin został zmuszony do dwukrotnego wciśnięcia kombinacji klawiszy ESC + Enter. Przykro się na to patrzyło, ale cóż – taki jest Gwint…

Kaganiec i Kompresja Artefaktowa wygrały JJ’owi ten ćwierćfinał, choć nie tylko to – dzięki idealnemu rozłożeniu kolejności talii i doprowadzenia do sytuacji, w której Kolemoenowi pozostała tylko Pożerka JJ mógł w pełni wykorzystać swoje kontry i ostatecznie wygrać mecz. Zresztą, jego mina mówi sama za siebie 😀

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!

R E K L A M A

Nie ma takiego Nekkera, koniec imprezy!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Robert Majer

  JJ odrobił pracę domową. Obecna meta jest masakrycznie nudna. Każda frakcja ma jeden mocny archetyp (wyjątkiem jest NG – ma dwa). Na turniej każdy musi wziąć 4 talie z 4 różnych frakcji. Prawdopodobieństwo, że każdy weźmie pożerkę na nekkerach wynosiło 99,9%. Wystarczyło stechować swoje talie na pożerkę i banować coś innego. Moim zdaniem JJ pokazał REDOM słabość obecnego patcha. No to teraz niech myślą.

  • Johnny

   To co on powiedział ^
   Piwo dla tego Pana.
   Dobranoc.

  • B1essu

   Ale zauważ że Adzikov nie wziął Nekkerów, a i tak przegrał z taliami przygotowanymi pod pożeranie…)

   • Robert Majer

    No to rozwinę. Kaganiec i figurka to w obecnej mecie najlepsze techy na nekkery, ale świetnie się też sprawdzają jako kontrola na inne decki. Te dwie karty wrzucił we wszystkie swoje talie. Jak ktoś grał pożerkę, to miał pod górę, bo trzeba wygrać każdą niezbanowaną talią. Tak Kolemoen przegrał 2-3. Jak ktoś pożerki nie grał, jak Adzikov, to dalej musiał się zmierzyć z mocną kontrolą tych dwóch kart.
    Ja nic JJ-owi nie ujmuję. To świetny gracz. Napisałem tylko, że przygotował się na turniej, a nie na partyjkę gwinta i obnażył słabości obecnego patcha.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...