Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #69, szczęka opada! To trzeba zobaczyć!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #69, szczęka opada! To trzeba zobaczyć!

Pewnego razu w Gwincie

Dzisiaj przeglądając Reddita natknąłem się na niewiarygodne wręcz zagranie, które możecie (a raczej musicie!) zobaczyć! Gracz Iknowkeungfu postanowił podzielić się ze społecznością fragmentem ze swojego streamu, na którym został pokonany w niecodzienny sposób (bo kto gra w normalnej talii Sabrinę?).

Streamer miał przewagę aż 67 punktów po zagraniu potężnego Olafa , ale miał też 3 karty mniej od swojego przeciwnika. Dobrze wiecie, że przewaga kart na ręce do klucz do zwycięstwa – tak było i tym razem. Oponent zagrał mu Sabrinę , a następnie drugą z Kręgu Przywołań . Geralt Aard zdetonował obydwie czarodziejki, co sprawiło że wszystkie jednostki w dwóch liniach zostały sprowadzone do 1 punktu siły (w pierwszym najsłabsza była Kapłanka , a w drugim Treser )!!!

Mistrzowskie zagranie! Chylę czoła!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Po prostu WOW!!!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Janusz Stefko

    niegrywalna karta tak? ha!

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...