Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #68, 299 punktów straty? Regis wie w co się wpakowałeś, pomoże ci!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #68, 299 punktów straty? Regis wie w co się wpakowałeś, pomoże ci!

Pewnego razu w Gwincie

W dzisiejszym odcinku PRWG znów zostaniecie uraczeni wyśmienitym swingiem za sprawą Dudu i Regisa ! Tym razem jednak to nie Iorweth będzie im asystował, a dawno (nawet bardzo dawno) nie widziany Letho z Gulety ! Autorem całej akcji jest MrFuz z Reddita! Gratulacje, wspaniała akcja!

Zabójca Królów” pochłonął siłę Toporników , którzy byli wzmocnieni do łącznej wartości 107 punktów. Następnie do gry wszedł ulubieniec memiarzy – Dudu i skopiował siłę Królobójcy. Ostateczny cios zadał Regis, kradnąc całą siłę Letho. Przeciwnik pewnie wiedział co się szykuje, więc tym bardziej należy się mu współczucie, choć równie dobrze mógłby przecież dostać Igni , Pożogę lub Yennefer: Czarnoksięstwo w Pożogę, nieprawdaż? (jeśli lubicie kontrolę to zapraszam do zapoznania się z kontrolnym Odkrywaniem na naszej stronie!)

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Dudu kopiuje, Regis kradnie!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...