Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #66, Vandergrift – specjalista od likwidacji tokenów!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #66, Vandergrift – specjalista od likwidacji tokenów!

Pewnego razu w Gwincie

Wracamy pełną parą do publikacji po świątecznej biesiadzie! Na początek serwujemy akcję nadesłaną przez jednego z naszych czytelników o pseudonimie DavidMadelt! Oto jego komentarz, który załączył wraz z nagraniem::

Przez nieuwagę miałem na ręce zarówno Kłobuka jak i Porońca , czekałem tylko, aż przeciwnik zrzuci bombę w postaci Yennefer . Zamiast tego, rzucił Maćka z myślą, że dobije mnie jeszcze bardziej. W tym momencie wchodzi Vandergrift… i Ragh Nar Roog !

Nic dodać nic ująć! Przeciwnik przejechał się na własnej chciwości, co wykorzystał autor filmiku czyszcząc stół po stronie rywala swoim Vandergriftem. Mało tego, oponent musiał zmierzyć się z potęgą spadających meteorów za sprawą Ragh Nar Roogu, który przywołał przeklęty generał. Świetnie rozegrane! Dziękujemy za podesłanie, i zachęcamy Was do dzielenia się swoimi kosmicznymi „plejsami” 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Zagłada!!!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Przemek Owczarek

    Chętnie bym sprawdził talię tego jegomościa! 😀

  • Pablo Pablo

    Piękne zagranie 😀

  • Granie Z Jajem

    Szkoda, że nie ma kontynuacji tej partii…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...