Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #65, o tym jak Olafowi zaglądają pod kieckę!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #65, o tym jak Olafowi zaglądają pod kieckę!

Pewnego razu w Gwincie

Pojedli? Popili? Karp się już uleżał? No to przejdźmy do ciekawostek, które przyniósł ostatni patch i jednej z popularniejszych talii, czyli Miśków Skellige i ich króla Olafa. Jak wam dziś pokażę, każdy kij ma dwa końce!

Dziękujemy Marcelowi za podesłanie zagrania!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Co masz pod kiecką, Olafie?


Wyjaśnienie

Chyba każdy gracz Skellige pod Olafa już poczuł na własnej skórze jak boli to zagranie! Zagranie Cynthii , która odkryje naszą najsilniejszą kartę, którą jest Olaf i jej wzmocnienie, a następnie Dywizji Venedal , rozkłada na łopatki.

Pozostaje płacz i zgrzytanie zębami!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Robert Majer

    Jakiś czas temu sam w ten sposób załatwiłem miśka. Przeciwnik miał jednak asa w rękawie – Ciri Nova, a z Nią się tak nie da.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...