Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #59, Wskrzeszony Dijkstra przechodzi na stronę Nilfgaardu i zapewnia tryumf Emhyrowi!
Pewnego razu w Gwincie

Pewnego razu w Gwincie #59, Wskrzeszony Dijkstra przechodzi na stronę Nilfgaardu i zapewnia tryumf Emhyrowi!

Pewnego razu w Gwincie

Raz na te kilkanaście gier zdarza się nie dobrać kluczowych kart przez długi okres czasu. W takiej sytuacji znalazł się gracz o nicku Darxphoenix (tutaj przekierowanie do jego postu na Reddicie)- nie zdołał dobrać ŻADNYCH Emisariuszy czy też Rainfarna / Ceallacha w 1 rundzie. Mało tego przegrał coinflip i musiał wesprzeć się na wyżyny swoich umiejętności, aby poradzić sobie z tą beznadziejną sytuacją.

Pomoc nadeszła dopiero w 3 rundzie (rywal mógł spokojnie pokonać Darxphoenix’a 2:0, jednak tego nie zrobił) – grający talią Emhyra na Szpiegach użytkownik Reddita dobrał Uzdrowienie i wskrzesił Dijkstrę , który chyba zapomniał, że jest redańskim szpiegiem i wyciągnął mu Emisariusza i combo Rainfarn -> Joachim de Wett -> Ceallach -> Emisariusz -> Brygada Impera , co pozwoliło Darxphoenixowi ostatecznie zwyciężyć rozgrywkę!

Radowid musiał uznać wyższość Dijkstry, a całą sytuację można by podciągnąć pod jedno z fabularnych zadań w Wiedźminie 3: Dziki Gon, w którym Geralt miał pomóc Sigimundowi w zamachu na króla Redanii.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected]!


Zdrada Dijkstry


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Misiek808

    Srogo! :O

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...