Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #47, pamiętajcie o Aelirenn! [Video]
Pewnego razu w Gwincie

Pewnego razu w Gwincie #47, pamiętajcie o Aelirenn! [Video]

Pewnego razu w Gwincie

Dziś zagranie Swima z Aelirenn, które można fajnie wykorzystać w naszych rozgrywkach. Kiedy gramy na ST i widzimy pułapkę pomiędzy kartami, to zaczynamy liczyć ile punktów da przeciwnikowi Toruviel, jak bardzo jest wzmocniona, etc. Jednak często zapominamy policzyć ile elfów jest na stole, a to zabójcze niedopatrzenie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Dodajcie przez funkcję DODAJ znajdującą się MENU!


Aelireeeeeeenn!


Wyjaśnienie

Aelirenn wyskakuje z talii, gdy mamy na stole pięć elfich jednostek. Pojawiająca się Toruviel dobija 5 i przyzywa Aelirenn. GG!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Nikola Myszkiewicz

  Od dawna stosuję tą sztuczkę i buffuję Toruviel. Świetna sprawa. 😀

 • Jan Kowalski

  W 9 na 10 przypadków Przeciwnicy nie liczą Aelirenn, nigdy się nie nauczą 🙂

 • Szaku

  No to jest jedno z moich ulubionych zagrań :). Tak samo jak blef, że to Tourviel, a to Morenn postawiona pomiędzy jednostki.

 • Marek Markowski

  Może się mylę, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że Gruby Karczmarz ma wirtualnego bonera na samą myśl o grze niejakiego Swima. Coś czuję że gro z wielu gier w serii „Pewnego razu w Gwincie” namaszczone jest przez owego guru elektronicznej rozrywki.

  • Ganisz

   To przypadek, serio Swim nie jest moim bożkiem. Po prostu najczęściej jego akcje są udostępniane. Gdybyś np. zamiast tworzyć sobie fantazje erotyczne podsyłał do mnie ciekawe akcje ze swoich meczów, to chętnie bym cię dodał do PRwG! Uwierz mi! 😀

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...