Karczma na Discordzie Dołącz do grupy Gwint Polska
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #40, kiedy jeden Hjalmar to za mało!
Pewnego razu w Gwincie

Pewnego razu w Gwincie #40, kiedy jeden Hjalmar to za mało!

Pewnego razu w Gwincie

Dacie wiarę, że to już 40 odcinek?! Jak ten czas leci! Z tej okazji krótka retrospekcja! Cofnijcie się w czasie. Polecam!

Natomiast dzisiaj kolejny „okrągły” odcinek i z tej okazji, tradycyjnie – staram się znaleźć dla was coś mega fajnego. Na szczęście nie musiałem długo szukać, Grzonu podesłał swoje zagranie na Hjalmarze! Musicie to zobaczyć!

Zobacz także:

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Dodajcie przez funkcję DODAJ znajdującą się MENU!


Co jest lepsze niż jeden Hjalmar?


Od Autora

Przeciwnik bardzo chciał wygrać pierwszą rundę, tak bardzo, że zagrał Hjalmara. Jednak bezskutecznie. Ręka na rundę drugą ułożyła się perfekcyjnie Uzdrowienie, aby wskrzesić Hjalmara. Mój Hjalmar, a do tego Holger, Atrapa i Asigdrifa!

Przy takim układzie kart, ta akcja nie mogła się nie udać! Zrobiłem jeden błąd kładąc dwóch Hjalmarów obok siebie, ponieważ Bomba Dwimerytowa mogłaby skutecznie pokrzyżować mi plany, aczkolwiek szansa na spotkanie jej w Skellige jest raczej nikła.

R E K L A M A

Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
Discord Gwint24

Najnowsze talie

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...