Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #76 – Vilgefortz 2 razy ztrollował w starciu Adzikov vs Grzonu!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #76 – Vilgefortz 2 razy ztrollował w starciu Adzikov vs Grzonu!

Pewnego razu w Gwincie

Dobrze wiemy, że Assire van Anahid , która wtasowuje nam zużytego szpiega przeciwnika do decku potrafi mocno namieszać. Tym razem przekonali się o tym na własnej skórze dwaj znani gracze na polskiej scenie Gwinta – Grzonu i Adzikov i to akurat w meczu naprzeciw siebie! Obaj zagrali Vilgefortza , który im obu wyciągnął zużyte Cantarelle ! Pechowa akcja!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


„Ciekawy wybór!”


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Wiktor Dąbrowski

  Dlatego uważam, że usunięcie fatum ze szpiegów to błąd. Można to wtasować Assirą w Nilfgaardzie lub można to pożerać Ghulami i Ozzrelami i psuje to trochę balans.

  • sew

   Zgadzam się

 • Grillowana Kiełbasa

  Klątwa adzikova działa chyba wszędzie gdy jest nagrywany…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...