Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #75 – Imlerith: Sabat vs 9 kart na ręce przeciwnika – kto wygrał to starcie?
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #75 – Imlerith: Sabat vs 9 kart na ręce przeciwnika – kto wygrał to starcie?

Pewnego razu w Gwincie

Imlerith: Sabat to jedna z najbardziej niebezpiecznych kart w grze (nie tak dawno opisałem go w Porozmawiajmy o kartach!). Rzucona w odpowiednim momencie potrafi przygwoździć przeciwnika i zmiażdżyć do doszczętnie (szczególnie na Arenie).

SuperJJ w jednej ze swoich serii Arenowych postanowił rzucić Imleritha w ostatniej rundzie i … spasować, mimo, iż miał jeszcze 9 kart do zagrania! Generał Gonu z 13 punktami siły 8 punktami pancerza vs 9 kart przeciwnika – kto wygrał? Zobaczcie sami na poniższym video 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Kto Cię nauczył tak walczyć?


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Henryk Kwiatek

  Jeśli nie jest naładowany jak w tym przypadku wystarczy zagrożenie i trzymać jakaś kartę z 6 lub 7 punktami ataku. Dziś prawie wszystkie talię potworów posiadają Imlerytha. Jeśli nie ma się odpowiedzi na to dziadostwo, pozostaje patrzeć i plakac;)

  • Bartłomiej Martenka

   Miałem dokładnie podobna sytuacje w pierwszej rundzie przeciwnik rzucił go jako pierwszego dwoma kartami go wyeliminowałem ale go wskrzesił. Spasowałem. W drugiej rundzie liczyłem ze mi wylosuje pożogę niestety druga tez musiałem pasować. Niestety niekiedy nie da rady go rozwalić.

   • Adam Nowak

    Kiedyś musem do talii było odpogodzenie, teraz mandragora

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...