Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #72, Vilgefortz i jego „ciekawy wybór” karty do zagrania w cieniu idealnie zagranej Mandragory!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #72, Vilgefortz i jego „ciekawy wybór” karty do zagrania w cieniu idealnie zagranej Mandragory!

Pewnego razu w Gwincie

To dopiero zdolność przewidywania! Streamer crokeyz podzielił się na Reddicie tym oto zagraniem. O co tu chodzi? Jego przeciwnik ulepszył o 6 Cantarellę po stronie przeciwnika swoją Madragorą , aby ta była najsilniejszą jednostką na planszy. Zdziwiony crokeyz po chwili korzysta z Vilgefortza , który niefortunnie wyciąga mu Yen: Czarnoksięstwo w Pożogę!!!

Hipoteza za tym zagraniem może być tylko jedna – gracz Miracle (pełnego nicku już nie będę przepisywał) spodziewał się, że przeciwnik gra właśnie Yen, a jego przeciwnik ma ją na ręce, skoro zagrał już Pożogę . Nie mógł spodziewać się jednak, że ta zostanie „ciekawym wyborem” głównego antagonisty z książek Sapkowskiego! Gratuluję odwagi i wspaniałej oceny sytuacji!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


Szósty zmysł Pana Miracle!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • orango orangon

  takie pytanie ma ktoś szota akcji u brzozy jak przeciwnik rzucił wilena potem ustawił mu 2 jednostki na 22 pkt a potem zagrał pożogę przez co vilen spaliś jego własną jednostkę i brzoza wygrał 2-0

  • Mateusz Byliński

   nie wiem, ale jeśli takowy znajdę to wrzucę do prwg 😀

 • Michał takitam

  Dlatego nie gram vilge w ciemno 😛

 • maurize

  U mnie ostatnio przeciwnik wyciągnął Vilgefortzem pożogę którą sam tego Vilgefortza spalił 🙂

 • Strzelec Bartek

  Co za idiota, mógł zagrać najpierw Figurke i by wygrał.

  • Robert Majer

   Możesz to rozwinąć, bo jakoś tego nie widzę? 24 pkty do odrobienia, na ręku figurka i vilge. Jak ty byś to zrobił? Podziel się wiedzą

   • Strzelec Bartek

    Oho, widzę że kolejny wielki umysł xD
    Figurka w 14, potem Vilgeforz w Yen tworząca kolejną figurke, w 11. I mamy 32 punkty. Wygrana.

    • Robert Majer

     No tak wielki umyśle, tylko że w decku są 3 karty. Ty już wiesz, że vilge dobrał yen, no to wielki fafarafa. Choć trochę racji ci przyznam. Zapomniałem, że figurka ma tag zaklęcie.

     • Strzelec Bartek

      No to facet powinien się domyśleć że ma dużą szansę na Yen i nie ryzykować otrzymania innych kart. Choć w sumie prawdopodobnie to Yenna byla najlepszą kartą jaką mógł dobrać.
      Miracle ogral Crokeya a on nie pomyślał, takie są fakty.

 • Robert Majer

  Możesz to rozwinąć, bo jakoś tego nie widzę? 24 pkty do odrobienia, na ręku figurka i vilge. Jak ty byś to zrobił?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...