Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Pewnego razu w Gwincie #73 – High Roll z Jaskrami na Arenie!
Zagrania

Pewnego razu w Gwincie #73 – High Roll z Jaskrami na Arenie!

Pewnego razu w Gwincie

Tym razem przygotowałem dla Was combo na Arenie, jakie siadło streamerowi o nicku Crokeyz, w której główną postacią okazał się być Jaskier: Poeta, który jest jedną z puli 10 nowych kart (nowe karty, które zostaną dodane wraz z jutrzejszą aktualizacją znajdziecie tutaj!).

Co się tutaj wydarzyło? Crokeyz wskrzesił Jaskra przeciwnika swoim Błękitnym Snem , po czym po prostu dociągnął kolejną kartę – jak na ironię był to kolejny Jaskier! Streamer od razu go zagrał, a ten tym razem dociągnął dla niego Dekret Królewski – jak się okazało, Crokeyz miał jeszcze jednego Jaskra: Poetę w talii, którego wyciągnął za jego pomocą!

Ta akcja to istny przedsmak dla wszystkich głodnych graczy czekających na nowy tryb! Już czekam na inne akcje tego typu i rekordy, które będę mógł Wam zaprezentować!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi publikacjami z pod szyldu Pewnego razu w Gwincie!

Pewnego razu w Gwincie to cykl, który liczę, że pomożecie mi tworzyć! Wydarzyło się coś ciekawego? Śmiesznego? Niespotykanego? Macie to uwiecznione na screenie lub filmie? Podzielcie się z nami! Podeślijcie na [email protected] lub [email protected]!


„Pióro jest silniejsze od miecza!”


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Strzelec Bartek

    Wombo Combo!

  • Stary Wąż

    Za godzinkę…

  • neo0210

    Gwentstone..

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...