Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » O nas

O nas

Gwint24.pl to największy, fanowski portal o Gwincie w Polsce!

Portal powstał dla graczy i jest tworzony przez graczy. Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej informacji na temat nowinek, poradników czy talii. Poznajcie naszą ekipę!

  • Karczmarz – założyciel tego przybytku, człek orkiestra, przyniesie, poda, pozamiata. Wielbiciel jedynej słusznej frakcji – Królestw Północy.

Wyjechali do Nilfgaardu, kiedy wrócą? Nie wiadomo!

  • Szuler – fan wiewiórek, jakkolwiek to brzmi… Jeśli Was nie oszuka i nie oskubie ze złota, to czegoś nauczy, taka jego pasja! Autor wielu ciekawych poradników.
  • Bard – jakiś czas temu zaczął japę wydzierać, ale pono znawca kart i ludzkich słabości, zwłaszcza damskich! Wśród gawiedzi Graleksem zwany!
  • Mnich – najnowszy rezydent Karczmy. Miast się modlić, to gości do gry zaprasza i obiecuje tajemniczą nagrodę, kto z nim się zmierzy?
  • Zakapior – dostarcza pomysły na talie i złośliwie komentuje rzeczywistość, gęba mordercy, ale serce gołębie! Fan Wyspiarzy i twórca talii Ciri Dash.

Najważniejsze użyteczności:


Słowem, witajcie w naszej Karczmie! Zasiądźcie i odprężcie się. Karty już rychtujemy, a do stołu zasiadają najlepsi gracze w kraju! Powodzenia! 

Karczmarz

R E K L A M A

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...