Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Nie dostaniemy nowości z Homecoming na Openie? Sensacyjny tweet Pawła Burzy!
Newsy

Nie dostaniemy nowości z Homecoming na Openie? Sensacyjny tweet Pawła Burzy!

Troll czy kolejna „obsuwa”?

Do sedna – dosłownie przed chwilą natknąłem się na sensacyjnego tweeta Pawła Burzy. Jego treść macie poniżej:

Z jego treści wynika, że zapowiadane informacje i wideo z Homecoming nie zostanie pokazane na rozpoczynającym się jutro GWENT Open #6! Nie znamy powodów tej decyzji, ale Paweł zapewnia, że w niedzielę uargumentuje ten niespodziewany ruch Czerwonych.


Okiem Beletrysty

Coś tu ewidentnie śmierdzi… Niby Paweł robi hype na Twitterze, informując o zakończeniu sesji nagraniowej z filmu z Homecoming, aby kilkanaście godzin później zdementować informację o newsach z HC na Openie, które już od dłuższego czasu były zapowiadane. Coś musiało się „wyłożyć” na ostatniej prostej, albo to sprytna sztuczka, aby podtrzymać nas w napięciu. Bardziej stawiam na to drugie, i obym się nie pomylił 🙂


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • jach3366

  Nic. Pozostaje tylko czekać. Redzi muszą mieć ważny powód, w innym wypadku zostaną rozdrapani przez społeczność.

  • czsk

   Zawsze mają ważny powód , a potem gówno z tego wychodzi. To jak taki kumpel który nigdy nie ma czasu albo same wymówki wkręca gdy się spóźnia.

 • Adam Bąk

  Hehe niech Redzie już nie podają więcej terminów żadnych, bo co rzucą jakąś datę to potem nic z tego nie wychodzi, ale zobaczymy, może to chwyt marketingowy.

 • Grillowana Kiełbasa

  Jak coś poszło nie tak i nie mogą pokazać to niech nie pokazują. Ja im przebaczam tylko prosiłbym ich o to aby nie podawali już konkretnych terminów. Chyba że to jakiś cwany trik.

 • kosynier

  Jak Redzi nam, tak my im! Miałem obejrzeć Gwent Open, a teraz to se Burza sam patrz :).

 • AnonimowyMocarz

  Trochę słabo ze strony redów że znów rozczarowują społeczność ;( Ale jeśli to troll to myślę że zrobili tak dlatego że chcieli zobaczyć ile osób będzie oglądać gwent opena dla gwent opena a nie dla leeków i przy okazji ich wynagrodzić właśnie nimi,albo po prostu to zwykły troll.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...