Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Na Arenie nastało „Prawo Dżungli”, a w grze Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!
Newsy

Na Arenie nastało „Prawo Dżungli”, a w grze Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

Dwie nowości

Dzisiaj dostaliśmy dwie miłe wiadomości od deweloperów. Pierwszą z nich jest rozpoczęcie Frakcyjnego Tygodnia Beczek Premium. Od teraz w otworzonych przez Was beczkach macie pewną kartę Scoia’tael w pierwszych 4 kartach w beczce i szansę na co najmniej rzadką, animowaną kartę Potworów, obok kart z innych frakcji.

Update: problem rozwiązany 🙂

Drugą nowostką, która zapewne zebrała najwięcej atencji jest wprowadzenie nowego trybu Areny. „Prawo Dżungli” to tryb, w którym będziemy mogli stworzyć talię wyłącznie z kart Potworów. Powodzenia i dobrej zabawy!

Źródło: Playgwent


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • kim

    są jakies bledy w naliczaniu kolekcji otwartych beczek. Tak piszo na reddicie.

    • Adam Amczewski

      Potwierdzam. W trakcie otwierania beczek, podczas wyboru 1 karty z 3, do kolekcji dodane zostały nie te karty, które wybrałem. Otworzyłem dziś 40 beczek i trafiłem na 3 złote karty, ale zamiast tych, które chciałem, zostały dodane duplikaty tych które już miałem…

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...