Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Merchant rezygnuje z komentowania rozgrywek Gwinta!
Newsy

Merchant rezygnuje z komentowania rozgrywek Gwinta!

Merchant rezygnuje z castowania Gwinta

Merchant na swoim Twitterze ogłosił, że rezygnuje z castowania Gwent Open. Uzasadnił swoją decyzję tym, że nie wierzy w wykonywanie pracy, w której brakuje mu pasji. Zastąpi go Jaggerous. Biorąc pod uwagę jego kwietniowe oświadczenie, ta decyzja nie może dziwić. Niemniej jednak będzie mi brakować tembru jego głosu.


Okiem Karczmarza

Informacja nie jest kluczowa dla polskiego odbiorcy, choć z pewnością jest sporo osób, które oglądają Gwinta z angielskojęzycznym komentarzem, ale generalnie, to nie jest dobry  sygnał. Pomijając meteorytykę Merchanta, to uważam, że to najlepszy głos w branży i nie tylko związanej z Gwintem, ale generalnie. Określenie radiowy głos idealnie do niego pasuje.

Martwi raczej to, że kolejny influencer zawiesił swoją działalność związaną z Gwintem. To zły znak i utrata kolejnego hardcorowego gracza. Jego sposób myślenia i utratę motywacji do grania w Gwinta obrazuje poniższy materiał, który nagrał wraz z zapowiedzą Homecoming.

Słowem, sześć miesięcy przerwy to zabójstwo dla gry. Według youtubera CDPR wielokrotnie podejmowało złe decyzje w sprawie rozwoju Gwinta, co powodowało odejście od gry najbardziej zapalonych gwintowników na rzecz pozyskiwania graczy casualowych, a ci nie dają produkcji drugiej szansy.

Dlatego próba ratowania casuali spowodowała odejście hardcorowych graczy, a według Marchanta, to właśnie oni budują społeczność. Bardzo ciekawy wątek do dyskusji, ale budzi we mnie niepokój. Jak oceniacie tę sytuację?


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Diamond Heart

  Co to, murwa kać, jest castowanie?
  Poziom gimbazy level hard, śmieciarze językowi.

  PS to wyżej jest po polskiemu specjalnie, tak, żebyście zrozumieli.

  • Mateusz Byliński

   Spokojnie kolego. Wiesz co to są makaronizmy? 😉

   • Makaronizmy swoją drogą, ale „meteorytyke” trzeba by poprawić;)
    Wracając do sedna: kolejne „odejście” od Gwinta zawsze smuci..

 • MaRIB^

  Świetny głos, jakby ziemniaka miał w gardle.

 • Jan Wykrywka

  Ja to się dziwię że kto kolwiek został

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...