Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Księga Rekordów Beletrysty #10 – ile punktów jest wart „łańcuszek” z 9 kart? ZERO!
Newsy

Księga Rekordów Beletrysty #10 – ile punktów jest wart „łańcuszek” z 9 kart? ZERO!

Tytuł nie kłamie…

…choć nie ukrywam, że to zagranie kwalifikowałoby się bardziej do Księgi Niechlubnych Rekordów Beletrysty. Co jest takiego złego w tej akcji? Grając Szpiegami Nilfgaardu możemy nierzadko uwić piękny łańcuszek za pomocą Ceallacha i Emisariuszy . Umożliwia to prowadzenie ostrzału Egzekutorom Brygady Impera i wzmacnianie się Brygadom Impera .

Ale co, jeśli nie ma Brygad, ani nawet Egzekutorów (wieczne odpoczywanie…)? Cóż, jeśli nie trafi nam się żadna potrzebna jednostka z Emisariusza, to wychodzą takie bezproduktywne zagrania… Bywa!

Na koniec mała uwaga, jakby ktoś nie zrozumiał – chodzi tutaj o wartość zagrania pod względem różnicy punktów między graczem A, a graczem B. W praktyce, chain wniósł 8 punktów na stronę zagrywającego, ale odejmując od tego 8 punktów dla przeciwnika to wynik wychodzi na 0.

Jeśli chcecie się pochwalić Waszym rekordem w grze z przyjacielem lub na zwykłym rankedzie/potyczce, to zapraszam do nadsyłania swoich filmów na adres [email protected]!


Ależ combo… ej, ale co tu robi ten Golem?


Ps. Jeśli film wam nie działa, skorzystajcie z tego linku.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Strzelec Bartek

    Zastanawia mnie czemu wziął w ostatnim ruchu Medyka, na pewno druga opcja z Emisariusza była lepsza.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...