Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Księga Rekordów Beletrysty #1, Żalnica za 113 punktów w …. Nilfgaardzie!?
Newsy

Księga Rekordów Beletrysty #1, Żalnica za 113 punktów w …. Nilfgaardzie!?

Księga Rekordów Beletrysty

W nowej serii, która ma za zadanie dokumentować Wasze rekordy, mamy dla Was wspaniałą akcję z długo niewidzianą Babą Cmentarną ! Baba niegdyś siała postrach jako najlepszy finisher w grze, a każdy mógł się jej spodziewać grając przeciwko Pożeraniu.

Sytuacja zmieniła się na niekorzyść dla niej po nerfie Olbrzymiego Krabopająka , który wcześniej tworzył nie usuwane z gry Krabopająki , które były idealną pożywką dla Żalnicy. Dlatego też metowe Pożeranie w tym momencie nie korzysta z jej usług.

Tym bardziej cieszy ponowne ujrzenie Żalnicy wchodzącej za ogromne punkty – tym razem nie we frakcji Potworów, a w Nilfgaardzie za sprawą Czarnej Krwi , która niszczy lub tworzy Trupojada lub Wampira.

Nagranie pochodzi z kanału Pijanego Rycerza!

Jeśli chcecie się pochwalić Waszym rekordem w grze z przyjacielem lub na zwykłym rankedzie/potyczce, to zapraszam do nadsyłania swoich filmów na adres [email protected]!


Żalnica za 113 punktów!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Mikołaj Adamowicz

  jakim cudem tyle jednostek na cmentarzu?

  • Krzysztof Kubiś

   grali tą przewijarke to nic dziwnego pewnie same avallachy i inne dobory kart / możliwe ze mieli tez w decku wiecej niz 25 kart 😀 i przewijarka sie udała ale poszło igni grube po pustym stole to widać :/

 • Stary Wąż

  Kolejny rak do talii NG.
  A kontra na to …. baron za 18 albo Ciri za 25

  • bc bfds

   widać że mało grasz bo to co wymieniłeś to zwykłe kloce a kontry to; shiru ,igni ,pożoga, wilen, regis, ukryty ,łowca,mandragora ,grzybki,bomba dwimerytowa ,kompresja,peter,dudu kuroliszek i nawet geralt:irden

   • Stary Wąż

    A to źle?

    • bc bfds

     to że mało grasz nie ale wypowiadanie się że to rak i nie ma na to kontry bez większego doświadczenia z tą grą to tak dodam jeszcze że ten spell jest dość losowy i nie zawsze można trafić na żabnice

 • Janusz Stefko

  jak niewolnicza piechota dostała opis fatum to już w Nilfgardzie ten cmentarz taki pełny nie będzie – w ogóle archetyp z mazidłem i wzmacnianiem pada na pysk.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...