Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder! Sprawdźcie na jakie nagrody możecie liczyć!
Aktualizacje

Koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder! Sprawdźcie na jakie nagrody możecie liczyć!

Koniec sezonu rankingowego

Już wiadomo kiedy kończy się obecny sezon rankingowy w Gwincie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wraz z końcem października nadejdzie czas podsumowań. Dokładnie 30.10.2017 w samo południe czasu polskiego.

Zatem pozostało kilka dni, żeby powalczyć o punkty rankingowe! Dlaczego? Ponieważ, tradycyjnie możemy liczyć na nagrody, które będą zależały od naszych osiągnięć.


Nagrody za koniec sezonu

Sprawdźcie co dobrego dostaniecie od Czerwonych za swoje postępy w grze. Warto dodać, że 1/3 punktów rankingowych przechodzi na kolejny sezon, który startuje 31.10.2017!


Koniec sezonu Pro Ladder

Pierwszy sezon Pro Ladder kończy się 31.10.2017 o godzinie 12.00 czasu polskiego. Jeśli zaczniecie mecz na kilka chwil przed zakończeniem sezonu, to ewentualne punkty nie będą zliczane.

Nastąpi krótka przerwa, podczas której zostaną naliczone Crown Points dla 200 najlepszych zawodników w rankingu, a następnie rozpocznie się przygotowanie do nowego sezonu.

W przypadku remisu pomiędzy zawodnikami, deweloperzy będą brali pod uwagę:

R E K L A M A
 • pierwszeństwo w osiągnięciu pozycji
 • liczbę meczów (im mniej, tym lepiej)
 • win-ratio, które wprost wiąże się z drugim wskaźnikiem.

Podział Crow Points

Po zakończeniu pierwszego sezonu Pro Ladder, wszyscy zawodnicy, którzy rozegrali mniej niż 10 pojedynków w Pro Ladder zostaną pozbawieni możliwości uczestnictwa w tej lidze w kolejnym sezonie. Dokładnie to samo spotka 10% graczy z najniższym MMR.

Pozostali gracze automatycznie pozostaną w lidze na kolejny sezon.

Jak dostać się do S2 Pro Ladder?

Jeśli jednak nie braliście udziału w pierwszym sezonie Pro Ladder, to wystarczy, że dobijecie 21 rangę zanim zakończy się sezon rankingowy (30.10.2017).

Kolejny sezon Pro Ladder rozpocznie się 31.10.2017 o godzinie 14.00.


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Suharek123

  „Jak chcecie być w pro ladderze w następnym sezonie to musicie tylko wbić 21 rangę” Jasne nie ma sprawy.

  • Ganisz

   Ha! Ja tam się cieszę, że nie jest to tak oczywiste i proste 😉 Z drugiej strony jest totalną farmą i stąd nie mam czasu na walkę o 21. Prawdą jest, że Pro Ladder nie jest dla mnie, tylko dla ludzi, którzy chcą się mocno angażować i spędzać masę czasu w grze. To uczciwe.

 • Nitras95

  Ehh, czy tylko ja męczę się około miesiąca z wbiciem choćby 20 rangi? :/

  • Nie tylko Ty 🙂

  • Suharek123

   Je nie wibiłem i nie wbije w tym sezonie :d. 19 musi mi wystarczyć na chwile obecną więc jednak nie jesteś sam.

   • Nitras95

    Ooo, a ile czasu już próbujesz mój strudzony towarzyszu? ;p

    • Suharek123

     3 tygodnie :p

 • Kamil Maciej Wawrzynów

  Zakończenie sezonu ‚Dokładnie 30.10.2012’ mówicie? 😛

  • Ganisz

   Haha! Wybacz, ostatnio dużo podróżuję z Ciri i tak jakoś lata mi szybko się zmieniają 😉

 • Stary Wąż

  Plan jest taki. Zaraz po rozpoczęciu nowego sezonu trzeba cisnąć ile wlezie zanim większość kopiując skuteczne talie np. z YT zacznie mielić gwinta.
  PS. Najlepiej samemu coś wykombinować. U mnie działa.

 • KejDzej

  Ja męczę się dość długo na randze 19 i za cholerę nie mogę wbić 20… Zauważyłem tez pewną prawidłowość. Robię jakiś deck – zaczyna mi dobrze iść, np. wygrywam kolejno 10 pojedynków z rzędu, do rangi 20 brakuje mi już tylko jednego wygranego i nagle dzieje się rzecz dziwna bo dostaje w dupę kolejnych 10 pojedynków (co przeważnie ma swoje podłoże w bardzo niekorzystnym rozdaniu kart na rękę i bardzo nieszczęśliwym mulliganie – zdarzało się, że w 3-4 kolejnych pojedynkach nie dobierałem złotej karty! Czuję się jakby gra nie chciała żebym wbił tą 20 rangę :D) Takich przypadków miałem już kilkanaście – jakiś handicap czy co?:D W takich przypadkach robiłem sobie zazwyczaj kilka dni przerwy, potem tworzyłem nowy deck i znowu próbowałem dobić się do tej 21 rangi, no ale sytuacja się powtarzała i powtarza… Grałem zazwyczaj po kilka godzin dziennie, ale ostatnio spasowałem ze względu na opisywaną niemoc:) No cóż może w nowym sezonie się uda? A własnie kiedy start nowego sezonu?

  • Kamil Pikora

   Miałem to samo. Od miesiąca odbijałem się między 4000 – 4250. W końcu piepszłem to i miałem wywalone. Jeszcze jakby talie były jakieś odmienne. Jednak gra przez kilka godzin na tą samą talie to masochizm był. Zauważyłem też że wystarczyło zmienić talię i już przeciwnicy z inną frakcją wpadali. Nie wiem czy to przypadek ale tak było za każdym razem, KAŻDYM!

   Probleme to naliczanie punktów (bo wraz z 4000 nalicza innym przelicznikiem) czy Ci gracze lepsi się zaczynają? No nie rozumiem

   • KejDzej

    Właśnie nadal nie rozumiem tego systemu liczenia punktów… Wygrywam mecz 2:0 i dostaje 17 punktów – wygrywam 3:1 i 24 punkty…

  • Stary Wąż

   Dobra ale kiedy początek następnego? Co jak wyżej z ust mi to wyjąłeś – słabe to jest- myślę nowy sezon trzeba z kopyta.

   • Nitras95

    Chłopaki mam dokładnie to samo, już niewiele mnie dzieli od 4250 i nagle dostaje w dupę na każdej płaszczyźnie. I tak miesiąc cały, myślałem że pada pogryzę.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...