Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Koniec sezonu Pro Ladder już 04.01.2018!
Esport Newsy

Koniec sezonu Pro Ladder już 04.01.2018!

Koniec sezonu Pro Ladder

Szanowni Bywalcy, sezon Pro Ladder kończy się 04.01.2018 o godzinie 12:00! Następnie rozpocznie się krótka przerwa, w której zostaną rozdystrybuowane punkty Crown Points, pośród 200 najlepszych graczy. To wszystko poprzedzi strat kolejnego sezonu PL.

Gracze, którzy nie rozegrali przynajmniej 10 meczów oraz 10% graczy z najniższymi wynikami w rankingu Pro Ladder straci możliwość grania w kolejnym sezonie PL. Pozostali gracze automatycznie uzyskają dostęp do następnego sezonu Pro Ladder.

Zawodnicy, którzy chcą grać w nowym sezonie PL, muszą do 04.01.2018 do 12:00 wbić 21 rangę w rozgrywkach rankingowych. Jeśli osiągnięcie 21 rangi nastąpi pomiędzy 04-08.01.2018 wówczas gracze uzyskają kwalifikację do Pro Ladder, który zacznie się w marcu.


Nagrody za Pro Ladder

Tabela punktów Crown Points i ich dystrybucja pomiędzy 200 najlepszych zawodników.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • orango orangon

  Gracze, którzy nie nie rozegrali
  2 razy nie

 • tester drink

  A co z tymi którym nie uda się w tym czasie (do 8.01) wbić 21 rangi?
  To na PL nie będa mogli grać nawet w marcu?

 • Qba

  A co wogóle dają te crown pointsy?

  • Robert Majer

   Żeby się dostać do Gwent Open, Gwent Challenger i finalnie Gwent Master. Tam nie ma miejsca dla casuali, sami profesjonaliści.

   • Granie Z Jajem

    casuali? Tzn. ludzi co mają pracę i nie mają czasu na granie w Gwinta przez 8-10 h dziennie? 😀 😉

    • Robert Majer

     Dokładnie. Ja się cieszę jak pogram dziennie 2h i to dopiero, jak familia się spać położy. Wcześniej robota, a potem 3-letnia córa: „Tata, chodź się bawić”

     • Camill

      Znam ten „ból” 🙂 Przykre jest to, że takie skracanie sezonu bardzo utrudni życie graczom, którzy mają jakieś obowiązki typu praca, dom, dzieci itp. a mają przy tym chęci żeby coś ugrać. A w tym sezonie to już w ogóle porażka. Jak człowiekowi udało się wreszcie stworzyć autorską talię, która walczyła o 4,5k mmr to Redzi wywrócili metę przed końcem sezonu 🙂 Ja już w tym sezonie odpuszczam walkę o 21 rangę i awans do ProLaddera, bo nie rajcuje mnie granie taliami z internetu a nie udalo mi się stworzyć jak na razie czegoś oryginalnego co by dawało radę z obecnymi „rakami”… ciągle tylko krasnale, miśki i Ciri – rzygać się chce… jeden mądry wymyśli talię a reszta to powiela bez pomyślunku, byleby tylko nabić MMR… co to za przyjemność?

     • Robert Majer

      Moim zdaniem, jak nie możesz poświęcić na grę więcej czasu w ciągu dnia, to PL należy sobie odpuścić. Mi zależy na randze nie z uwagi na PL, tylko na beczki na koniec sezonu. Mam też frajdę z grania jako casual.

     • Camill

      Wiem to wszystko, ale mimo wszystko chciałbym spróbować swoich sił w Pro… jeśli na koniec sezonu odpadnę to pewnie już nie będę naciskał 🙂 Dla mnie gra staje się monotonna po ustabilizowaniu mety zwłaszcza na mmr powyżej 4k gdzie powtarzają się 3-4 talię… dlatego mierzę w Pro bo z tego co wiem tam jest większa różnorodność.

     • Stary Wąż

      Jest tak że jak raz się załapiesz to ciężko wypaść z pro. Ja traktuję to jako potyczkę i bimbam na miejscu ok. 1000.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...