Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kolejny hotfix wydany!
Aktualizacje Newsy

Kolejny hotfix wydany!

Kolejny hotfix!

To już kolejna aktualizacja w ciągu ostatnich dni! W czwartek dostaliśmy łatkę z eventem na Premium beczki (więcej informacji tutaj), zaś dziś CD Projekt postanowił wydać patch, który reguluje niedociągnięcia i likwiduje masę błędów z kartami.

Jednym z ważniejszych punktów aktualizacji jest z pewnością zwrot za Hibernującego Giganta i usunięcie błędu z kartą Vreemde. Gracze Nilfgaardu ucieszą się za to z usunięcia Fatum w karcie Niewolniczej Piechoty.

Link do oficjalnego newsa o hotfixie znajdziecie tutaj.


Treść informacji dot. aktualizacji:

„W tej aktualizacji skupiliśmy się na usunięciu Fatum Niewolniczej Piechoty oraz przywróceniu Vreemde statusu srebrnej karty (bez zmiany umiejętności). Wszystkie talie z Vreemde jako Dowódcą zostaną usunięte. Zaadresowaliśmy również problem z Nadzorcą Niewolników, który nie będzie już mógł utworzyć kopii samego siebie.
Wszyscy którzy stworzyli Vreemde jako Dowódcę dostaną zwrot skrawków – 200 za wersję standardową lub 800 za wersję premium. Będziemy też zwracać skrawki za Hibernującego Giganta, który umknął nam podczas zwrotów po Aktualizacji Świątecznej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
W liście zmian dla aktualizacji 0.9.19 nie zostały wspomniane zmiany Shilarda i Eista. Dla jasności – umiejętność Shilarda nie aktywuje się jeśli żaden z graczy nie ma już kart w swojej talii, a Eist nie tworzy Skelligijskich Weteranów ponieważ jego umiejętność ma tworzyć żołnierzy, a nie jednostki wsparcia.
Poprawiliśmy również minimalną ilość punktów rankingowych potrzebnych do osiągnięcia rang 20 (4250) oraz 21 (4500). Nagrody za koniec sezonu dla tych rang to 10 beczek dla rangi 20 i 11 beczek dla 21.
Teraz nasz zespół będzie pracował nad nową aktualizacją, która najprawdopodobniej pojawi się w przeciągu kilku tygodni.”

Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • mati sta

  Ciekawe co będzie w nadchodzącej aktualizacji

  • Stary Wąż

   NG będzie robił co chce i jak chce, do bólu.

   • oloboga

    oni są już tacy boscy że tylko ból dupy jeszcze ich czeka

 • Marek Łukasz Kaperczak

  Czemu nie dostaliśmy nagród (beczek) za rangę w sezonie?

  • Old77

   Te nagrody uległy anihilacji….

 • wiesiu

  dokladnie tak powinna wygladac aktualizacja swiateczna…

 • oloboga

  wow studio liczy setki osób setki miliony wartości na giełdzie i po miesiącu poprawiają 2 bugi i zmieniają 2 karty
  jestem w szoku
  PS na 100 ten patch zje.. więcej niż naprawi ale ok za miesiąc to naprawią
  a beczek nie ma bo pewnie serwery im nie pozwalają na takie kosmiczne obliczenia i z tydzień z tym będą się brandzlować
  żałość nędza syf i dziadostwo

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...