Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » (Ćwierćfinały) Kolejny GWENT Open na horyzoncie!
Esport

(Ćwierćfinały) Kolejny GWENT Open na horyzoncie!

Kolejny Open!

Wielkimi krokami zbliża się GWENT Open #5! Będzie to kolejny już profesjonalny turniej, w którym weźmie udział najlepsza 8 poprzedniego sezonu Pro Laddera (miejsca zostały rozdysponowane na starych zasadach, informację o nowych znajdziecie tutaj).

Na tym turnieju pojawi się wiele nowych twarzy m.in. nasz rodak Fanderman, który debiutuje na profesjonalnej scenie Gwinta, Nujwk (zajął on miejsce EiSlotha, który nie mógł pojawić się na turnieju), AretuzaAndyWand czy chiński zawodnik OM幻世. Nie zabraknie także wielkiego zwycięzcy ostatniego ChallengeraTailbota. Ósemkę uzupełnia zwycięzca GWENT Open #4 Huyahanachan, a także Damorquis i ProNeo3001.

Turniej będzie transmitować oficjalny kanał CD Projekt RED w języku angielskim. Na ten moment nie mamy informacji o ewentualnym oficjalnym polskim streamie z turnieju, ale prawdopodobnie będą nieoficjalne – zaktualizujemy ten wpis, gdy takowe będą planowane. Transmisja rozpocznie się o 16 dokładnie w najbliższą sobotę.

Update: O swojej transmisji z turnieju poinformował Pelikn, którego w komentowaniu wspomoże Adzikov!

Kondzio Player też będzie transmitował turniej.

Zdjęcie użytkownika Pelikn.

Nagrodą za oglądanie finału będzie ulubiona brązowa karta zwycięzcy turnieju, a także beczka za oglądanie 3 godzin zmagań.

R E K L A M A

Powodzenia dla wszystkich uczestników, a szczególnie dla polskich reprezentantów! Niech RNG Wam sprzyja 😉


Uczestnicy


Pary ćwierćfinałowe

Zdjęcie użytkownika MyEsports.

Źródło: MyEsports


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Jan Kowalski

  W newsie zabrakło daty, czy wspomnienia, że turniej odbędzie się już w ten weekend.

  • Mateusz Byliński

   Już dodane 😉

 • MaRIB^

  O i jest proneo który poddawał gry dla kolegi

  • Mateusz Byliński

   Nie znaleziono jednoznacznych dowodów na jego winę.

   • MaRIB^

    Poddawał gry swojemu koledze, który dostał karę od CDPR. Proneo poprostu mniejsze zło zrobił dlatego nie został ukarany, ale w historii wszystkie gry często przegrywał z kolegą w tak krótkim czasie w tych samych porach, co 3 czy 2 rozgrywki się spotykali. Akurat w tym czasie kiedy była ta afera, niesamowite =]
    https://www.youtube.com/watch?v=_FUASazJR2w czas 2:51. Może tam jeszcze coś będzie.

 • Marcin Lekston Marcinbuldog

  Siema Ktoś będzie komentowal po polsku gwinta truniej na żywo w sobote ?

  • Mateusz Byliński

   Nie ma na razie konkretnych informacji, ale w razie czego polecam obserwować eGBrzozę, Azonh, Gogola i Pelikna, być może będą organizować jakiś komentarz 😉

   • Marcin Lekston Marcinbuldog

    Ja bede oglądac z komentarzem KONDZIOPLAYERLIVE – Twitch , on jest super polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • MaRIB^

     Kondzio będzie, świetnie prowadzi turnieje w gwinta ,nie jak mecz koszykarski tylko na spokojnie jak w karciance , daje czas przeanalizować sluchaczom to co powiedział, na oficjalnym jeden od drugiego próbuje być mądrzejszy z agnedotami, i prowadzą jak mecz w LOL =]
     https://www.youtube.com/channel/UC0jSzLFsbmWr1zTyDuIToWw na twichu będzie na żywo, a przesyła turniej też na youtube.

     • Senna Bezsennosc

      Niby o gustach się nie dyskutuje, ale sami zaczęliście… Powiem tak, oglądam filmiki Kondzia z tzw. normalnej gry i wydaje się być OK, ale na komentatora turniejów się nie nadaje (nie ta znajomość kart, strategii no i przede wszystkim nie ta charyzma, ogólnie – nie polecam). Mnie bardzo dobrze ogląda się komentarze np. Mogwai`a i McBeard`a m.in. z powodu żartów i anegdot (poziom ekscytacji podobny do pierwszego turnieju Azona). Natomiast z polskiej sceny komentatorów Gwinta zdecydowanie polecam Brzozę i Pelikana (olbrzymia wiedza, przewidywanie zagrań graczy, chłodny, wyważony komentarz, itp.). Co do innych… Do komentarza Gogola trzeba przywyknąć (momentami zbyt mocno ironiczny i – Gogol nie miej mi za złe – stiltowany jak jego autor), a kiedy dobierze sobie Grzesia to już jest zdecydowanie za dużo wyśmiewania i obrażania. Azon jako komentator „na żywo” wg mnie sprawdził się bardzo dobrze (no może za pierwszym razem przesadził z poziomem ekscytacji, ale potem było zdecydowanie lepiej). Nie zdarzyło mi się oglądać turnieju z komentarzem Azona na kanale więc się nie wypowiem. Na koniec ODD. Cóż, nie podoba mi się. Sam nie bardzo wiem dlaczego ale nie przepadam za tym poziomem „humoru”. Jeżeli kogoś pominąłem to tylko dlatego, że nie oglądam wszystkich. Proszę wymienionych przeze mnie o ewentualne nieobrażanie się. Moja opinia jest wyłącznie moją i zastrzegam sobie wszelkie prawa do jej zmiany w dowolnym momencie.

     • MaRIB^

      Nie obrażam się =]
      640 widzów na kanale KONDZIOPLAYERLIVE

      : Adzikov&Pelikn 277 widzów na kanale Pelikn

      PS: własnie dostałem key do bety MtG: Arena 😀

 • Andryjan

  Oglądając kanał z polskim komentarzem nie da się zdobyć nagród z dropa( tych obserwatora i beczki za finał) tak jak będę oglądał oficjalny kanał ?

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...