Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Karczemny Tygodnik #2 – podsumowanie tygodnia w Karczmie i w Gwincie!
Newsy

Karczemny Tygodnik #2 – podsumowanie tygodnia w Karczmie i w Gwincie!

Karczemny Tygodnik

Spóźniony, ale w końcu wyszedł z drukarni! Najciekawsze dyskusje i informacje w jednym miejscu! Zapraszam!


TWIG 2.3.2018

Na początek cotygodniowe podsumowanie oficjalnych wydarzeń zawartych w przystępnej formie. W roli prowadzącego Paweł Burza.


Artykuły

W poprzednim tygodniu pojawiły się następujące materiały:


Plany publikacji na przyszły tydzień (mogą się zmienić, a dodatkowo mogą zostać opublikowane niezapowiedziane artykuły!!!):

  • Środa: Foltest na masie, czyli 41 – kartowa talia!
  • Czwartek: Jaskier: Poeta – porozmawiajmy o kartach!
  • Piątek:Mieli szansę i ją wykorzystali„, czyli analiza sukcesu Alchemicznego Nilfgaardu.
  • Sobota: brak planów.
  • Niedziela: Karczemny Tygodnik #2.

Dyskusje w Karczmie

Najpopularniejsze dyskusje/posty:


Wydarzenia/informacje warte odnotowania – co działo się w Gwincie?

GWENT Open #4 już w ten weekend, znamy listę uczestników!

R E K L A M A

GWENT Open #4 odbędzie się już w ten weekend! W stawce mamy dwóch Polaków – Adzikova i Tailbota. Na turnieju zabraknie takich gwiazd jak m.in SuperJJ (zwycięzca ostatniego Opena) i FreddiegoBabesa (zwycięzca Challengera). Nadal jednak turniej zapowiada się ciekawie! Komu będziecie kibicować?

Transmisja z turnieju odbędzie się na oficjalnym kanale Gwinta na Youtube i Twitchu, zaś nieoficjalny polski komentarz będzie pewnie organizować eGBrzoza i Gogol.

Źródło: Twitter


Dodatki do planszy potwierdzone? Mały przeciek na Reddicie i zapowiedź dalszej pracy nad UI gry!

Pod jednym z popularniejszych postów w poprzednim tygodniu na Reddicie (dotyczył on porównania boardu nadchodzącej karcianki Artifact z tym w Gwincie) wypowiedział się Rafał Jaki – jeden z głównych pracowników CDPR zajmujący się Gwintem. Oto treść jego komentarza:

Źródło: Reddit

Ciekawie się to zapowiada – jak dobrze wszyscy wiemy, stół w Gwincie wymaga jeszcze trochę ulepszenia. Czekamy na więcej informacji!

PS. Tutaj złapałem jeszcze wypowiedź potwierdzającą o pracy nad zmianami UI. Lifting Sklepa już niedługo?

Źródło: Reddit


Bug mulliganu powrócił? Przeprowadzono analizę!

Użytkownik Reddita o nicku MetronomeB postanowił podzielić się spostrzeżeniami nt. niesławnego bugu mulliganu. Przeprowadził on próbę na 500 grach, wykorzystując do tego Jana Calveita, aby łatwo sprawdzić, czy rzeczywiście wymieniane karty lądują na szczycie talii częściej, niż w losowym miejscu. Okazuje się, że niechciane karty lądują na szczycie naszej talii zdecydowanie częściej niż przed patchem zimowym!. Pełną analizę w języku angielskim znajdziecie tutaj, warto poczytać!


To tyle jeśli chodzi o ten tydzień Bywalcy! Dajcie znać czy taka forma zbilansowania informacji przypadła Wam do gustu, lub czy macie jakieś sugestie co do niej! A może pominąłem jakieś istotne wydarzenie? Do następnego i udanego tygodnia wszystkim życzę!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...