Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Kampania single player – Wojna Krwi pojawi się dopiero w 2018 roku!
Newsy

Kampania single player – Wojna Krwi pojawi się dopiero w 2018 roku!

Wojna Krwi, najwcześniej w przyszłym roku…

Kampania single player – Wojna Krwi – to chyba najbardziej wyczekiwany element Gwinta. Według wcześniejszych zapowiedzi, tryb dla pojedynczego gracza miał się pojawić do końca tego roku.

Niestety, dziś pojawiła się oficjalna informacja, pod którą podpisał się współzałożyciel CDP Red – Marcin Iwiński, z której jasno wynika, że nie zagramy w Wojnę Krwi podczas najbliższych świąt.

Nie możemy się zżymać, CDP Red przekładało już wcześniej premiery swoich gier i ostatecznie wychodziło to wszystkim na dobre. Oczywiście deweloperzy przepraszają za zaistniałą sytuację, argumentując swoją decyzję troską o najwyższą jakość.

Przyszły rok będzie też czasem, w którym zakończy się beta Gwinta, co przełoży się na:

  • częstsze aktualizacje
  • nowe karty, wyzwania i przedmioty
  • usprawnienia i balans gry

Linka do oficjalnego komunikatu.


Okiem Karczmarza

Ostatnia zawierucha nad CDP Red, która rozpętała się, gdy pojawiły się anonimowe informacje od byłych pracowników na temat warunków i higieny pracy CDP Red, odbiła swoje piętno. Równolegle, pojawiły się zwolnienia i ogłoszenia rekrutacyjne. Wraz z nimi pojawiły się plotki o przełożeniu premiery najnowszego tytułu – Cyberpunk 2077, które Marcin Iwiński musiał dementować, bo miały realny wpływ na notowania spółki na giełdzie.

R E K L A M A

Trudno nie łączyć tych faktów z informacją o przesunięciu premiery, ale mam zaufanie do CDP Red i wiem, że mają politykę podobną do Blizzarda – it’s will be done, when it’s done. Dlatego zaciskam zęby i czekam do nowego roku!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Nitras95

    Nie mam żalu czy skoku ciśnienia, ufam chłopakom i wiem, że dobrze robią przekładając termin. Jeśli uznali, że to nie jeszcze ten poziom, niech dopracują, my gracze dostaniemy dobry produkt i szybko zapomnimy o opóźnieniu premiery. Tak samo zrobili z Wiedźminem 3 i każdy wie jak dzięki temu dobra gra wyszła.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...