Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Już 05.12 o 21.00 poznamy kolejne 20 kart, które pojawią się w Gwincie jeszcze w grudniu!
Aktualizacje Karty Newsy

Już 05.12 o 21.00 poznamy kolejne 20 kart, które pojawią się w Gwincie jeszcze w grudniu!

Czerwoni nie zwalniają!

Ledwo odetchnęliśmy po przedstawieniu ostatnich 20 kart, a tu już zapowiedź kolejnego streamu deweloperów, na którym poznamy kolejne 20 kart!

 • start 21:00
 • stream https://www.twitch.tv/cdprojektred
 • prowadzący: Paweł Burza i Michał Dobrowolski

Już jutro (5 grudnia) o 21:00 zapraszamy na https://www.twitch.tv/cdprojektred na krótki stream. Paweł Burza i Michał "…

Publié par GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana sur lundi 4 décembre 2017


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • No i super 🙂 Skoro mamy dostać coś ponad 100 kart, a na każdym streamie przedstawiają po 20 szt. to czeka nas minimum 5 spotkań. Jedno już za Nami, drugie w dniu dzisiejszym… Jeśli jednak nic się nie zmieni w częstotliwości streamów (1 na tydzień) oraz w ilości prezentowanych kart (20 na stream), to pełna prezentacja kart nastąpi dopiero na koniec roku 🙁
  Drogie CDPR: wincyj i szybciej!!! 🙂
  Swoją drogą wielka szkoda, że z racji Świąt nie publikują kart w formie „kalendarza adwentowego” (to się chyba tak nazywa?) – kilka kart każdego dnia. Wówczas hype byłby jeszcze większy. No ale jak się nie ma co się lubi… zatem czekamy na wieczorny strumyk.

  • felo

   Też bym tak wolał, po kilka kart dziennie. Burza napisał na reddicie, że myśleli nad tym, ale jednak wolą wypuścić więcej i od razu je omówić.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...