Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Huyahanachan zwycięzcą GWENT Open #4 – krótkie podsumowanie turnieju!
Esport

Huyahanachan zwycięzcą GWENT Open #4 – krótkie podsumowanie turnieju!

GWENT Open #4

Czas leci, scena się rozwija, a za nami już 4 GWENT Open! Krótkie podsumowanie specjalnie dla Was, zapraszam!

Wszystkie talie uczestników znajdziecie tutaj!

Drabinka i statystyki turnieju:


Najlepsze zagrania/sytuacje

Na turnieju nie było jakichś spektakularnych zagrań, a więcej missplayów i śmiesznych sytuacji z mulliganem. Ciężko było mi wyłapać coś nadzwyczajnie interesującego.


Podsumowanie

Turniej był bardzo emocjonujący. Może brakowało nadzwyczajnych „plejsów” ze strony któregokolwiek z zawodników, ale same rozgrywki były bardzo przyjemne do oglądania. Wyrachowanie, przewidywanie i kalkulacja to główne cechy, jakimi odznaczali się uczestnicy Opena podczas swoich meczów, które same w sobie były istnym pokazem taktycznego podejścia zawodników do gry na konkretne talie. Szczególnie zapadło mi w pamięć zwycięstwo Tailbota z Henseltem pilotowanym przez Kolemoena na czerwonej monecie (czyli Tailbot zaczynał jako pierwszy), co naprawdę budzi respekt.

Nie zabrakło oczywiście słabych zagrań i pomyłek, których w tym turnieju można było wychwycić dość sporo. Mógłbym je oczywiście wymieniać po kolei, ale naprawdę nie takie są moje intencje, bo liczy się wynik, a nie pojedyncze zagrania wyjęte z kontekstu (idealny przykład: missplay Tailbota, który wskrzesił pustego Obrońcę Heaymey, a i tak wygrał grę).

R E K L A M A

Jak zaprezentowali się nasi? Obaj (Adzikov i Tailbot) niestety niefortunnie zostali połączeni przez los już w ćwierćfinale. Damian Kaźmierczak okazał się lepszy i doszedł aż do finału, po drodze pokonując Kolemoena. W nim niestety musiał uznać wyższość Huyahanachana, który mimo lekkiej niekonsekwencji w finale zdołał wygrać 3-1.

Cały zapis turnieju znajdziecie na oficjalnym kanale Gwinta w serwisie Youtube.

Kolejny oficjalny turniej już w kwietniu – będzie nim GWENT Challenger #3! Wszystkie informacje o oficjalnych turniejach Gwinta znajdziecie na stronie GWENT Masters!

Na koniec polecam Wam obejrzeć film wywiadowczy Pavko Gale’a, który uciekł ze swojej ramki na kartę i odwiedził studio CD Projekt RED!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • soltysek

  „(idealny przykład: missplay Tailbota, który wskrzesił pustego Obrońcę Heaymey, a i tak wygrał grę).” Proszę o nie szkalowanie Tailbota, to nie był missplay tylko BM. Wszyscy dobrze o tym wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Kamil Sołdański

  Czekamy na spis talii 😉

  • Rafał Liszka

   Już w trakcie turnieju były na stronie

 • Stary Wąż

  Od 40 pojedynków nie trafiłem na KP. Przyznam że mam z nimi porachunki. Gdzie oni są?

  • speedor123

   Każdy grał kp po ramke, teraz już większość osób ją odblokowała i dlatego przerzucili się na inne talie

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...