Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » GWENT Open #6 już niedługo – wszystko co musisz wiedzieć!
Esport

GWENT Open #6 już niedługo – wszystko co musisz wiedzieć!

Szósta edycja Opena!

Czas od ostatniego Opena poleciał, jak z bicza strzelił! Na poprzednim turnieju triumfował debiutujący w Openach AndyWand, po zaciętym boju z TailGodem w finale (relację znajdziecie tutaj) – teraz czas na nowe twarze i powrót starych znajomych!

Transmisja odbędzie się standardowo na oficjalnym kanale CD Projekt RED na Twitchu w dniach – 21 lipca (ćwierćfinały) i 22 lipca (półfinały, leaki z Homecoming i finał). Start o 16:00!

Nagrody z Twitch Drops i gwarantowane nagrody (beczka za oglądanie trzech godzin turnieju i ulubiona animowana brązowa karta zwycięzcy) będzie można uzyskać oglądając TYLKO na oficjalnym kanale Twitch Czerwonych.


Uczestnicy

W stawce mamy aż TRZECH POLAKÓW – Molegiona, Kacpra322 i Konsia95. To idealny moment dla jednego z naszych rodaków na historyczny triumf w turnieju Open. Choć brakuje tutaj dwóch najbardziej doświadczonych zawodników – TailBota i Adzikova, to jestem przekonany, że przy sprzyjających okolicznościach nasi osiągną dobre wyniki!

Wspominałem na początku tego wpisu o powrocie znanych już nam graczy – nie ma w tym ani krzty kłamstwa! Kolemoen, Damorquis, Hanachan czy ProNeo3001 – ci zawodnicy już wcześniej pokazywali się na oficjalnych turniejach, ba! Hanachan zwyciężył na GWENT Open #4, a Kolemoen doszedł kiedyś do finału Challengera #2 i wygrał turniej GWENT Arena w Trzyńcu.

Grono turniejowe uzupełnia jeszcze szerzej nieznany House_of_cards z Rosji. Może pójdzie drogą swojej ojczystej reprezentacji narodowej w piłce nożnej i sprawi niespodziankę na wielkim turnieju? Kto wie?

R E K L A M A

Ekipa prowadząca

Dlaczego nie ma Merchanta? Wszystko wyjaśnił Karczmarz!

Na razie nie ma informacji o polskich nieoficjalnych streamach z turnieju, będę aktualizować wpis, jeśli ktoś zdecyduje się wziąć za komentatorkę. Bardzo możliwe, że Brzoza, KondzioPlayer i Pelikn będą coś organizować.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...