Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Finały GwentSlam już o 13.00!
Esport

Finały GwentSlam już o 13.00!

GwentSlam

GwentSlam to pierwszy licencjonowany turniej Gwinta, który został zorganizowany przez Lifecoacha. Oznacza, to że w ramach tego turnieju gracze mają do wygrania nie tylko nagrodę pieniężną, wynoszącą w sumie 10 tys. dolarów, ale również Crown Points, czyli punkty ważne z punktu widzenia systemu Gwent Masters.

Pierwsza część turnieju odbyła się wczoraj i po ponad ośmiogodzinnym maratonie poznaliśmy półfinalistów. Niestety, nasz rodak – Adzikov odpadł w meczu z Meleemanem, przegrywając 3:2. Na marginesie bardzo polecam obejrzeć to spotkanie.

Ostatecznie do półfinałów przeszli:

 • GameKing
 • Meleeman
 • Freddybabes
 • Shaggy


Czas na półfinały


Statystki dnia pierwszeg


Zapis pierwszego dnia

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Lifecoach1981 na stronie www.twitch.tv

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • felo

  Dałoby się jakiś kalendarz turniejów na stronkę wrzucić albo informować o takowych jakoś wcześniej? Bo wszedłem dopiero teraz i nawet nie wiedziałem, że jakiś turniej jest wczoraj/dzisiaj a z tego co widzę to sam news też pojawił się dosłownie chwilę przed startem.

  • speedor123

   Jeśli sam chciałeś się do niego zakwalifikować to nawet jakbyś wiedział 2 tygodnie wcześniej to i tak byś się nie zakwalifikował, a jeśli chodzi ci o to że z chęcią byś sobie obejrzał ten turniej i żałujesz że przegapiłeś to powtórki będą zapisane w filmach na twitchu Lifecoacha więc na prawdę nie widzę powodu by zapowiadać takie turnieje szybciej (co innego gdyby to był zwykły turniej organizowany przez Karczmarza i każdy mógłby się zakwalifikować ale w tym przypadku tak nie było i dostali się tylko wybrani)

   • felo

    Chodziło mi oczywiście o oglądanie. Tak jak każdy sport, e-sport najlepiej oglądać live. Nie wyobrażam sobie oglądania piłki nożnej na jakiejś powtórce, znając już wynik. Tak samo mam z e-sportem. Wydaje mi się też, że nam wszystkim jako graczom zależy na tym, żeby Gwint się rozwijał i żeby jak najwięcej osób oglądało go również na Twitchu. A żeby oglądać to trzeba wiedzieć, że jakiś turniej ma miejsce. Do niczego nie zmuszam ani nie mam pretensji ale wydaje mi się, że dałem tutaj fajny pomysł. Co z tym zrobi administracja to już ich sprawa.

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...