Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Dziś o północy upływa termin przesyłania swoich zagrań do Play of the Month!
Newsy

Dziś o północy upływa termin przesyłania swoich zagrań do Play of the Month!

Play of the month

Przypominam, że Play of the Month to inicjatywa Czerwonych, która ma na celu prezentacje najciekawszych zagrań w Gwinice. Spośród wszystkich zgłoszeń deweloperzy wybiorą trzy najciekawsze zagrania, które zostaną nagrodzone.

Poza „fejmem” wynikającym z emisji zagrania w programie Play of the Month, autor może liczyć na bardziej wymierne korzyści. Zestaw nagród ze sklepu Trolla, w tym beczki z kartami i pył meteorytowy!

Swoje zagrania możecie przesłać jako link do Youtube lub Twitcha. Linka do formularza zgłoszeniowego!


FAQ

Jak mogę zgłosić moje nagranie do Play of the Month?

 • Nagrania w formie odnośnika do filmu w serwisie Twitch lub YouTube możecie przesyłać za pomocą powyższego formularza zgłoszeniowego. Nie zapomnijcie umieścić w linku znaczników czasowych jeśli zgłaszane zagranie jest częścią dłuższego materiału wideo.

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia do Play of the Month?

 • Aby wziąć udział w aktualnej edycji konkursu zgłoszenia można wysyłać do ostatniego dnia miesiąca włącznie, przed północą czasu UTC (2:00 czasu polskiego). Jeżeli zgłoszenie zostanie wysłane lub dotrze do nas później, automatycznie przejdzie do kolejnej edycji Play of the Month.

Mam nagranych całe mnóstwo świetnych akcji z GWINTA. Czy mogę zgłosić je wszystkie?

R E K L A M A
 • Do jednej edycji konkursu można zgłosić maksymalnie jedno zagranie. Jeżeli otrzymamy więcej niż jedno zgłoszenie od tej samej osoby, w aktualnej edycji konkursu weźmie udział wyłącznie ostatnie nadesłane zagranie.

Ile może trwać jedno zagranie?

 • Materiał wideo zawierający zagranie może być dowolnej długości (pod warunkiem, że link zawiera znacznik czasowy odsyłający do fragmentu ze zgłaszanym zagraniem). Samo zagranie, natomiast, nie może trwać dłużej niż 1 minuta 30 sekund. Jeżeli będzie dłuższe, nie zostanie zakwalifikowane do udziału w konkursie.

Czy mogę zgłosić nagranie, którego nie jestem autorem?

 • Nie. Aby zagranie mogło wziąć udział w konkursie musisz być jednym z graczy, który bierze w nim udział, a także autorem nagrania.

Czy są jakieś treści, których nie powinny pokazywać zgłaszane filmy?

 • Filmy prezentujące treści o charakterze lub graczy zachowujących się w sposób rasistowski, ksenofobiczny, seksistowski, zniesławiający lub w inny sposób obraźliwy lub niezgodny z prawem będą dyskwalifikowane. Dodatkowo, zagranie powinno pochodzić z wersji gry dostępnej w momencie ogłoszenia konkursu lub nowszej.

Kiedy i w jaki sposób zostaną poinformowani zwycięzcy?

 • Zespół Play of the Month wybierze zwycięskie zagrania nie później niż 5 dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń do danej edycji Play of the Month. Ich autorzy otrzymają wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie oraz o tym jak mogą odebrać nagrodę.

Do kiedy potrwa konkurs?

 • Play of the Month będzie publikowane regularnie, co miesiąc. Jeżeli będzie miało się to kiedyś zmienić, poinformujemy o tym.

Mam więcej pytań!

 • Komplet informacji na temat udziału w Play of the Month znajduje się w pełnym regulaminie konkursu.
R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • speedor123

  Nie żeby coś ale redzi wstawili o tym post wczoraj – wczoraj był ostatni dzień miesiąca więc zapewne dzisiaj już nie można wysyłać więc wprowadzacie ludzi w błąd

  • Ganisz

   OMG, racja O.o :/ Już leci.

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...