Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Czy nowy update da nam tysiące darmowych skrawków?
Newsy Poradniki

Czy nowy update da nam tysiące darmowych skrawków?

Nowy update będzie rogiem obfitości? Teoretycznie…

Od ostatniego streamu upłynęło sporo czasu, ale społeczność żyje jedną z zapowiedzi, która wzbudza ogromne kontrowersje, ponieważ może się okazać, że w ramach rekompensaty od CDP będziemy mogli nieźle się obłowić i uzyskać tysiące darmowych skrawków!

Wiem, zalatuje cebulą, ale nie ukrywajmy, tylko niewielki odsetek graczy może sobie pozwolić na pełną kolekcję kart w ramach zakupów z prawdziwe pieniądze.


Jak to działa?

Czerwoni zapowiedzieli, że za każdą złotą kartę premium, którą stworzyliśmy, a która dostanie nerfa w nadchodzącym patchu – dostaniemy 100% zwrot kosztów produkcji w skrawkach, z wyłączeniem Pyłu Meteorytowego. Oczywiście system refundacji dotyczy każdej karty, ale przy złocie zaczyna to mieć ogromne znaczenie. I oznacza potencjalnie masę darmowych skrawków.

 • Tworzymy złotą kartę lub dostajemy ją z beczki
 • Wydajemy 400 Pyłu Meteorytowego na upgrade do premium
 • Karta dostaje nerfa – [lista kart, które dostaną nerfa i były widoczne lub omawiane podczas streamu]
 • Po wejściu patcha niszczymy kartę i dostajemy 100% zwrotu w skrawkach, czyli 1600 skrawków
 • Podsumowując, straciliśmy 400 Pyłu oraz być może 800 skrawków (chyba, że z beczki wypadła) – dostajemy 1600 skrawków, za które odtworzymy kartę (nie będącą premium) i mamy 800 ekstra
 • Nie wiadomo, czy będzie to działać w przypadku złotej karty premium znalezionej w beczce

Ps. bez względu, czy ten system będzie działał, czy nie, warto trzymać nadmiarowe karty i wstrzymać się z pyłowaniem do wejścia update. Przypominam, że zwykłe karty i rzadkie będą teraz dawały 2x więcej skrawków.


Dlaczego teoretycznie?

Czerwoni chcieli zrobić ukłon w stronę graczy. Wiedząc, że sporo nowego wprowadzili w otwartych beta testach. Zaczynając od zupełnie nowej gry, kończąc na Pyle Meteorytowym i kartach premium.

I teraz, żeby ludzie nie czuli się oszukani, że wydali swoje zasoby na karty premium, a te właśnie dostają nerfa, uznali, że będą refundować koszty produkcji. I nagle gracze znaleźli świetny sposób zarobienia ekstra skrawków.

R E K L A M A

Pytanie pozostaje otwarte, czy CDP uzna, że nie warto się w to mieszać i zostawi wszystko bez zmian, pozwalając na lawinową produkcję nowych kart niemal za darmo? Czy jednak uzna, że tak dobrze nie będzie i wypaczanie słusznej idei nie powinno być drogą do wykorzystywania systemu.

Przekonamy się już niebawem, a dziś kolejny stream Redów, na którym potwierdzi się, czy system będzie tak działał i jak ostatecznie wygląda lista kart, które dostaną nerfy.

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Michał

  Uważam, że zdania nie zmienią, gdyż ludzie już potworzyli sobie karty do zniszczenia. A że CDPR szanuje swoich fanów, to nie będzie ich denerwować i jak obiecali, tak zrobią.

  • Stary Wąż

   buuu

 • B1essu

  Jestem przekonany że 1600 skrawków otrzyma się dopiero wtedy jeśli wydaliśmy te 1600 skrawkow na stworzenie tej karty. Jeśli użylismy pylu i ztransmutowalismy kartę to dostaniemy normalną ilość pyłu (120) i 800 skrawkow ktore wydalismy na pierwotna wersje.

 • Winc

  Ale smutek… A ja cały pył wydałem na 4-5 kart dowódców :D.

 • dziuga

  ludzie to jednak bydłem są. każdą szczytną czy słuszną ideę unurzają w kloace byle tylko samemu więcej zyskać.

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...