Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Coś dla weteranów – quiz wiedzy o Zamkniętej Becie!
Newsy

Coś dla weteranów – quiz wiedzy o Zamkniętej Becie!

Coś dla starych wyjadaczy!

„O, a kogo tu sprowadziło! Widzę, żeś woj wprawny – nie jednego człeka w ferworze walki ubiłeś i z niejednego pieca chleb jadałeś! Pewnie w Gwinta też grywasz coś! Dawaj, pogramy! Co? Jak to nie znasz zasad? Ty jakiś nietutejszy chyba albo żeś w innego Gwinta kiedy grał i tera dziura w pamięci się zrobiła! No, już ja Ci wszystko przypomnę! Za karę będziesz mi to czym rychlej na pytania odpowiadał o starym Gwincie z czasów zamierzchłych – w końcu, żeś weteran do jasnej anielki!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Radiator

  „Może i Ty zobaczysz cuda Homecomingu…”

 • It’s High Noon

  Pytanie – czy caranthir nie był przez przypadek złoty w CBT – Jestem prawie pewien że był, nawet se filmik dla potwierdzenia odpaliłem i tam był złoty?

  • Mateusz Suchar

   W Closed becie karty złote i srebrne mogły być zarówno legendarne i epickie (chodzi o rzadkość). Zajęło chwilę przypomnienie sobie, kiedy to było :p

 • Piotr Żółtowski (Piter432)

  Widzę, że nawet twórca tych pytań i odpowiedzi pozapominał sobie trochę, bo znalazłem trzy, jak nie cztery, błędy w odpowiedziach :))))

  • Mateusz Byliński

   O które pytania i odpowiedzi Ci chodzi? 😉

 • Michał Jerchel

  kurłłłłłła kiedyś to było

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...