Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Complexity Card Gaming nową profesjonalną drużyną na scenie Gwinta!
Esport

Complexity Card Gaming nową profesjonalną drużyną na scenie Gwinta!

Nowy gracz na scenie!

Po ogłoszeniu końca działalności Topdeck, na profesjonalnej scenie Gwinta pozostały dwie duże firmy zrzeszające graczy – TeamAretuza i compLexity Gaming. Kilka godzin temu na Reddicie ogłoszono, że do gry wchodzi nowa marka, która – jak już pewnie zdążyliście się zorientować – ma praktycznie identyczną nazwę co istniejąca już drużyna (czyli wspomniane compLexity Gaming).

Announcement new Competitive team: Complexity Card Gaming – Gwent! from gwent

Nowa drużyna ogłosiła na Twitterze, że w do jej szeregów dołączyli już tacy gracze jak m.in. Kolemoen, I_aPOROgise (obaj poprzednio w Topdeck), a nawet zawodnik polskiej narodowości – Fanderman. To na pewno nie koniec „ruchów transferowych” Complexity.

Complexity Card Gaming do tej pory skupiało graczy takich popularnych karcianek jak Yu-Gi-Oh czy Pokemon Trading Card Game, więc sama organizacja nie jest kompletnym „Świeżakiem” na rynku gier karcianych. Ponadto, drużyna realizuje obecnie plan założenia strony internetowej, na której będzie zamieszczała artykuły o Gwincie i innych karciankach.


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Łukasz Wagerman

  Nie rozumiem o co do końca chodzi z tymi drużynami gwinta..
  Nie jest to przecież jakaś druzynowa gierka. Jakie są plusy nalezenia do takiej grupy?
  W planach są jakieś pojedynki miedzy tymi druzynami?

  • LT

   Razem trenują, ćwiczą poszczególne matchupy, obgadują różne rzeczy i wspólnie układają lanupy 🙂 No a samo bycie w drużynie ma to do siebie że zazwyczaj pokrywają koszta podróży na turnieje itp

  • gokish

   Jak team jest profesjonalny pokryje wyjazdy/bootcampy może jeszcze jakąś wypłatę dorzucą do tego.

  • Granie Z Jajem

   Niestety to jest przyszłość w grę za kasę. Nauczą grać z poszczególnymi frakcjami, podpowiedzą (jak dużo osób gra to wiadomo każdy ma swoje spostrzeżenia) i to co niżej napisali sponsoring itp 😀

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...